Какви патики носите?

Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
Ц ц ц

Кои цени ги набиле кај нас, Солун во некој од трговските на попуст по 25 евра беа..
Ние имаме јак стандард .;)[DOUBLEPOST=1474808591][/DOUBLEPOST]

Овие ги носам втора сезона, супер се.
 
Последно уредено:

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.467
Ц ц ц

Кои цени ги набиле кај нас, Солун во некој од трговските на попуст по 25 евра беа..
Овој модел нема шанси да ги најдеш за таа цена НИКАДЕ У СВЕТ!
Ова е нова верзија од старките. Претходната верзија у америка на попуст начекав еден пар за 60долари, вториот за 30 (најефтина можност), повторувам старата верзија од овие патики.
Инкау можеш од чкљ брендови да ги начекаш за 20 евра.

Главната причина е што Конверс банкротираше на почеток на овој век, и потоа беше купен од Најки, а се што Најки ќе дограби, знаеш понатаму со цените.
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Нема шанси овој модел оригинал да се 25 евра. Околу 70-80 евра

Овој модел нема шанси да ги најдеш за таа цена НИКАДЕ У СВЕТ!
Ова е нова верзија од старките. Претходната верзија у америка на попуст начекав еден пар за 60долари, вториот за 30 (најефтина можност), повторувам старата верзија од овие патики.
Инкау можеш од чкљ брендови да ги начекаш за 20 евра.

Главната причина е што Конверс банкротираше на почеток на овој век, и потоа беше купен од Најки, а се што Најки ќе дограби, знаеш понатаму со цените.
Јас пишувам што сум видел, вие ми кажувате дека немало шанси. Значи летово во Солун, во некој од трговскиве (Космос, Мега или Салоника) беа по 25 евра, додека ниските по 15 евра. Е сега јас не сум гледал ниту сум купувал Конверс до сега, можеби биле претходен модел или што ти знам, сите ми се исти.

Али сигурно беа Конверс бар тоа видов убаво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom