Какви патики носите?

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Filip89, 19 април 2007.

 1. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.619
  Допаѓања:
  7.303
  [​IMG]
   
  На Ilumious и FilipMKD007 им се допаѓа ова.
 2. Hulse

  Hulse Дурак

  Член од:
  24 октомври 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  450
  4fce964dbd29aed3d34d88fd1c96a86d-van-shoes-mens-shoes-1.jpg
   
  На Near, Patience, zmej gorjanin и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  19.613
  Допаѓања:
  29.379
  Која е разликата помеѓу Stan Smith за возрасни и детски? Бројот што ми треба го има во детските е дупло помала е цената па дали има нешто разлика.
   
 4. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.856
  Допаѓања:
  25.417
  [​IMG]

  od nekni, 2.700 za na rabota top :D
   
  На Near, Makaron и Ilumious им се допаѓа ова.
 5. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.660
  Допаѓања:
  20.061
  20180516_155519.jpg
   
  На Near, Patience, zmej gorjanin и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. Zhan

  Zhan

  Член од:
  22 јануари 2012
  Мислења:
  502
  Допаѓања:
  243
  После година време да се подновам :icon_lol:
   

  Прикачени податотеки:

  На Makaron му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lu5

  Lu5 Som la gent Blaugrana!

  Член од:
  30 ноември 2011
  Мислења:
  4.073
  Допаѓања:
  6.954
  Downshifter 8, all black
  Screenshot_20180517-025045.png
   
  На Near, zmej gorjanin, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.767
  Допаѓања:
  1.772
  BD5744_07.jpg како пантофчиња :)
   
  На Near, Patience, zmej gorjanin и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  19.613
  Допаѓања:
  29.379
  На облаци


  [​IMG]

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На Near, zmej gorjanin и Tonchie им се допаѓа ова.
 10. vntonio

  vntonio

  Член од:
  11 февруари 2018
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  46
  [​IMG]
   
  На Near, zmej gorjanin, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 11. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  44
  Каде има Runners продавница?
   
 12. Чесен Рекетар

  Чесен Рекетар

  Член од:
  26 мај 2015
  Мислења:
  379
  Допаѓања:
  193
  у гтц приземје
   
  На Staeseng му/ѝ се допаѓа ова.
 13. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.890
  Допаѓања:
  5.650
  [​IMG]

  Nike Air Max Sequent 3
   
  На Near, zmej gorjanin, Huddle и уште 2 други им се допаѓа ова.
 14. Чесен Рекетар

  Чесен Рекетар

  Член од:
  26 мај 2015
  Мислења:
  379
  Допаѓања:
  193
  [​IMG]
   
  На Near му/ѝ се допаѓа ова.
 15. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.257
  Допаѓања:
  9.166
  [​IMG]

  Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
   
  На Near, naumdb и Ilumious им се допаѓа ова.

Сподели преку: