Какви патики носите?

Член од
5 февруари 2011
Мислења
233
Поени од реакции
28
Прегледај го приврзокот 67839
Денеска се подновив со овие... Најдобри и најкомотни патики што сум ги носел до сега..
OD sport M li gi zema i so pari se ?
--- надополнето: 26 август 2013 во 11:14 ---
овие ги имам моментално :D
JAs sum mnogu zadovolen od ovie patiki, da ne gi podrecam ama edna godina skoro gi nosam nis ne im fali niti pa da zamirisa nogata, dobar izbor si napravil gi plativ 5 000 mislev deka ke se skinat odma ama extra se ... :D
 
L

Luki Junior

Гостин
Aко ги имаш земено од продавнициве низ Мкд кажи цена, планирам сеа да земам вакви слични високи, само малце по темна боја пошо идат есен и зима па се валкаат поќе.
Поклон ми са. Не са од Македонија земани. :)
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
953
Поени од реакции
485
kako što gledam ovoj materijal na patikive neli ke propustaat voda ? Ili gresaam ?
Aко ги имаш земено од продавнициве низ Мкд кажи цена, планирам сеа да земам вакви слични високи, само малце по темна боја пошо идат есен и зима па се валкаат поќе.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.058
Поени од реакции
2.484
kako što gledam ovoj materijal na patikive neli ke propustaat voda ? Ili gresaam ?
Абе види, според мене немат патика шо не пропуштат требит да пазиш кај цапаш, а ако мислиш дека лесно пропуштаат не верувам.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
953
Поени од реакции
485
Абе види, според мене немат патика шо не пропуштат требит да пазиш кај цапаш, а ако мислиш дека лесно пропуштаат не верувам.
баш мислам обратно..имаше еден другар такви ..и ја сакав да земам...ама нее...жива вода утоп беше...иначе пред неколку години што имав патики лининг (слични како овие што ги покажав) абе коска ич не пропуштаа...ни да се скинат ништо...
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.298
Поени од реакции
4.956
Walk Max 2.500 денари ги носев неколку месеци и ѓоновите тотално им се одлепија/отпаднаа, потоа си земав Reebok исто 2.500 денари и после само 5-6 месеци предниот дел целиот им се изеде, изљушти и исцепи ... моментално носам од Бит-Пазар патики Liver 700 денари и доста сум задоволен ептен се цврсти а и солидни се на лик и покрај тоа што се купени од пазарска тезга, ефтини се и не се од некоја марка !
:D
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Има ли уште AND1 продавница во Скопје? Последно што знам беше во Чаршија кај Скендербег, ама веќе нема таму. Некој да приметил некаде или да знае дали постојат уште AND1 кај нас?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom