Какви девојки ви се допаѓаат: слабички или заобленки?

Член од
30 јануари 2010
Мислења
101
Поени од реакции
17
Toa znaci parketot pocnal da popusta :D


Тоа е знак дека е масивна има јак мотор 1100 кубика и лепи на патот значи дека тежи има нешто ставено вложено во неја во нога газе цице и тн......А ако е пердуф лесна не е ни 50 кубика таа ако ја фатиш ламелата ке и зачури за неколку минути хехехеххе.Како ке препознаеш дека нешто е квалитетно види колку тежи или се е од пластика така е и воа 100кубика и 1100 не е исто и таму има 100 и ваму ама илјадаркава каде е ? тоа ти е тоа.
--- надополнето: 23 ноември 2013 во 20:47 ---
жена шо не и крцка паркет под нозе- не е жена

Па кинеска роба се е од пластика ехеххехе моторот и е слаб 50 кубика е не тежи многу ама акое 1100 е тука веќе е друг муабетот ке пука паркетот ама и ти со него кога ке те фати ке треба да си звер за да ја навасаш и да знаеш да ја возиш инаку ке те искине.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.667
Поени од реакции
11.704
Полничка се знај, па тоа образи полни кога ќе и мавниш шамар ако не пукни не е то то.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Средни ни слаби ни пополнети :D Средни дефнитивно нормално да се има што и да се фати а и што да се види а не дебели да пуштиш рака да ја изгубиш :pos: или пак слаби ептен се да имаш страв дека ќе погодиш некоја коска :icon_lol:
 
Член од
15 октомври 2012
Мислења
193
Поени од реакции
49
nee bitno slaba debela do nekade treba da znae dase raboti dobro da uziva....edno guskanje pola svrsuvanje ako nema takvo custvo neja biva ponataka ke zariba odma:vozbud:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.279
Поени од реакции
22.555
Вајани,слабички со некој нормални облини ....а не од некој холестеролот да ти се дигне уште кога ке видиш.;) Зошто друго треба да се дигне :vozbud:
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.397
Поени од реакции
7.847
Елегантно пополнети, ама строго елегантно...
 
Ф

Флеш

Гостин
Не сакам дебели,сакам да изгледаат убаво,најмногу забележувам на лицето,сакам да имаат убава симетрија со убава боја на очи ... Исто забележувам како се облекуваат,сакам убав стил на облекување да имаат,мразам,ми се гади облека со патент едноставно има патент,НЕ !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom