Какви девојки ви се допаѓаат: слабички или заобленки?

L

Luki Junior

Гостин
А бре, мене ме интересира онака статистички, не лично за мене. Не знаев дека белците котираат толку високо во Азија, па затоа прашав за белите жени.
Луки, тета, јас личам ли ти фатена под мишка со некој косоок ?
Не бе тета, ама лигавам се по малко... :D:D:D
 
F

FARANG

Гостин
Не сум плав,али брадата ми е делумно плава.....ќе пуштам само околу устат брк и брада.....таму сум плав :P Башка сум прилично бел во тенот......има да се изнаебам таму значи (y)
Ejza hir aj kam........ :cool:


Иначе кумот ми е во Австралија.Еднаш пратил слика,он со неколку азијати сликан.Човекот е висок колку мене,а беше пола глава барем повисок од нив и коментар на сликата оставил видете колку пораснав овде во Австралија :pos:

Ne pustaj brada mustaki... Ovde sakaat cisto bricen... po moznost sekade ;)
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Ne pustaj brada mustaki... Ovde sakaat cisto bricen... po moznost sekade ;)
Проблем ли е тоа..... ? :D Брич у рука и крај..... ;)
Прва прилика фаќам пат за Тајланд,Филипини...... :)
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Ne pustaj brada mustaki... Ovde sakaat cisto bricen... po moznost sekade ;)
Фак ... јас па имам темна коса, темни очи, не толку бел тен(медитеран сум), малку крив нос(и долг), а башка и носам брадичка онака малку ... :icon_mrgr:
Инаку сум 182/70 ... тенок сум по градба !!!
Со 15 цм такво ... :X3:
џисас
 
F

FARANG

Гостин
Фак ... јас па имам темна коса, темни очи, не толку бел тен(медитеран сум), малку крив нос(и долг), а башка и носам брадичка онака малку ... :icon_mrgr:
Инаку сум 182/70 ... тенок сум по градба !!!
Со 15 цм такво ... :X3:
џисас
За тебе се филипините. Таму најдобро ќе поминеш. Таму брат нос се цени, белец пинокио ти е ко Бред Пит. Само смешкај се и не се срами. Што да ти кажам кога ќе се испраксираш иде у шопинг центар и слободно дискретно пуштај се на продавачки. На ливче хартија напиши твој број и раздели на 10тина. Барем 4 ќе ти свртат уште истата вечер. Брада ќе избричиш нормално. Се друго си таман. Не им кажувај за сантиметрите оти може да ги уплашиш, нек се изненадат малку :icon_mrgr:
Welcome to Phillipines
 
F

FARANG

Гостин
Проект на Фаранг.

Филипини 2014 пичка за секој Македонец :D
Ма жал ми е ко што тргнала работат ко у индија ќе дојдете. Таму маж пичка не гледа до кај 26-30 практично дур не се ожени. Затоа и силуваат будалите. На улица другари за рака си се држат ко парови. Страшно.

Јас по се изгледа се селам таму овој пат за стално негде 2015. Може треба еден хотел да отворам?

Може најубаво да си заќутам споделив премногу информации.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
GO TO PHILLIPINES AND MAKE MORE CHILDRENS ...
... project of the government of the ... F. ..... Macedonia ... :X3:
 
W

Werther

Гостин
Ма жал ми е ко што тргнала работат ко у индија ќе дојдете. Таму маж пичка не гледа до кај 26-30 практично дур не се ожени. Затоа и силуваат будалите. На улица другари за рака си се држат ко парови. Страшно.

Јас по се изгледа се селам таму овој пат за стално негде 2015. Може треба еден хотел да отворам?

Може најубаво да си заќутам споделив премногу информации.
А да кажеш за девојките во Австралија и Нов Зеланд какви се ?
Не ми се меша многу со други раси мене.
 
F

FARANG

Гостин
А да кажеш за девојките во Австралија и Нов Зеланд какви се ?
Не ми се меша многу со други раси мене.
Аус/НЗ ти се мултикултурни држави. Имаш жени од секаде. Сакаш бразилки има каде да ги најдеш. Сакаш балканики или црнкињи имаш и тоа. Во споредба со МКД овде е полесно. Поголем град, никој со никој не се знае, нема оговарање. За викенд секој излегува да се издува така да и она сака да се проведе. Ко на филмовите, one night stands е релативно нормална работа поготово кога си помлад мада има дискотеки и што се 28 години нагоре. Има одлична шема, солиден ноќен живот едино е доста скапо во споредба со остатокот на светот. Типична австралка ти е англосаксонка плава, beach blonde што сака добар провод. Не се баш домакинки така да очекувај децата да ти израснат на fish and cheaps и конзерви :D
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
За тебе се филипините. Таму најдобро ќе поминеш. Таму брат нос се цени, белец пинокио ти е ко Бред Пит. Само смешкај се и не се срами. Што да ти кажам кога ќе се испраксираш иде у шопинг центар и слободно дискретно пуштај се на продавачки. На ливче хартија напиши твој број и раздели на 10тина. Барем 4 ќе ти свртат уште истата вечер. Брада ќе избричиш нормално. Се друго си таман. Не им кажувај за сантиметрите оти може да ги уплашиш, нек се изненадат малку :icon_mrgr:
Welcome to Phillipines
Го гледав еднаш оперскиот пејач Борис Трајанов на ТВ во некоја контактна емисија и кажуваше за неговото гостување во Јапонија кога слегол на аеродром.
Слегол Борис на аеродром и цела тајфа Јапонци се истуриле за да се сликаат со него и човекот вика јас изненаден и си мислам гледај бе што ти значи културен народ, оперски пејач сум и одма ме препознаваат, не како овие наши Балканци кои трчаат по турбо-фолк пејачи.
И почнал да се слика со нив едно саат време, ама му станало сумљиво зошто никој не му бара автограм од Јапонциве.
И го свикал водичот на филхармонијава да го праша зошто е така и човекот малку засрамено му кажал дека единствена причина што се сликаат Јапонците до него е големината на неговиот нос, тие немале врска кој е Борис Трајанов.

 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.174
Поени од реакции
17.972
Јас сакам вакви
одете на 5:52
 

Kajgana Shop

На врв Bottom