Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
12 јули 2011
Мислења
858
Поени од реакции
412
Terakotni plocki, za u rerna, za pecenje pici, lepinji i slicno?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Член од
17 јуни 2010
Мислења
40
Поени од реакции
2
Me interesira dali moze da go najdam imenikot na Makedonski Telekom vo elektronska verzija? Ima na 1188.mk i na t-home oficijalniot sajt prebaruvanje na telefonski broevi, no ne mi vrsi toa rabota, potrebna mi e celata baza na broevi vo elektronska verzija.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
59
Поени од реакции
133
znam deka e malce glupavo prasanjevo i ne znaev kade da prasam , no ne sum nekoj star i nemam voopsto iskustvo so toa ... znaci sakam da ve prasam dokolku nekoj primer od srbija saka da mi prati pari preku western sto informacii treba da mu dadam ime , prezime ... adresa ??
Име и број на лична карта.
 
Член од
30 март 2008
Мислења
146
Поени од реакции
121
Кој е овластен сервисер на asus?
Лаптопот ми е купен во сетек и треба да ми се носи на сервис нешто, ама ми рекоа дека било подобро дирекно на техничката служба за асус. Каде е тоа?
фала унапред
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
Кој е овластен сервисер на asus?
Лаптопот ми е купен во сетек и треба да ми се носи на сервис нешто, ама ми рекоа дека било подобро дирекно на техничката служба за асус. Каде е тоа?
фала унапред
Макпетрол е дистрибутер за сите модели Асус и прашај ги нив и тие ќе ве упати јас мислам дека кај VD (VideoData)


Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
Me interesira dali moze da go najdam imenikot na Makedonski Telekom vo elektronska verzija? Ima na 1188.mk i na t-home oficijalniot sajt prebaruvanje na telefonski broevi, no ne mi vrsi toa rabota, potrebna mi e celata baza na broevi vo elektronska verzija.
Прашај го Зоран Заев (се шегувам)
Во електронска форма тешко да има само единствена златна книга ги има куп колку сакаш.


Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
 
P

Patience

Гостин
Црна памучна женска маица по кратки ракави, обична без никакви принтови на неа, да биде поквалитетна по можност, да не се уништи после неколку перења...?
Дали има на пр. во Стружанка или такви некои други продавници да ми предложите каде би можела да најдам?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.741
Поени од реакции
1.493
Црна памучна женска маица по кратки ракави, обична без никакви принтови на неа, да биде поквалитетна по можност, да не се уништи после неколку перења...?
Дали има на пр. во Стружанка или такви некои други продавници да ми предложите каде би можела да најдам?
Дефинитивно Стружанка или она до еврпа во ГТЦ нз како се викаше.
 
Член од
17 јуни 2010
Мислења
40
Поени од реакции
2
Прашај го Зоран Заев (се шегувам)
Во електронска форма тешко да има само единствена златна книга ги има куп колку сакаш.


Златна книга се само деловни корисници. Како и да е фала за одговорот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom