Каде може да најдам? (Општи прашања)

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Каде можам да најдам:

1. Книга: Облигационо право (во електронски формат)
2. Материјали за нотарски испит (скрипта, одговорени прашања, електронски формат)

Фала
 

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Кај можам да најдам квалитетна столица/фотелја за работа на компјутер? Цена до 200 евра. Сакам да биде нешто квалитетно, а не ги знам многу салониве за мебел во скопје па ми е страв да не фрлам пари на нешто кинеско или чкарт.

Фала :)
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.726
Поени од реакции
2.544
Кај можам да најдам квалитетна столица/фотелја за работа на компјутер? Цена до 200 евра. Сакам да биде нешто квалитетно, а не ги знам многу салониве за мебел во скопје па ми е страв да не фрлам пари на нешто кинеско или чкарт.

Фала :)
Види во салон 29, во зградите наспроти веро тафталиџе. Носеа столици од Steelcase.
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Дечки, совет за каде можам да возам картинг низ Скопјево, онака чисто рекреативно? Кое место е најнормално со цени? Moжете да ми дадете и веб/фб страница или контакт, сеедно. Фала однапред! :D
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Дечки, совет за каде можам да возам картинг низ Скопјево, онака чисто рекреативно? Кое место е најнормално со цени? Moжете да ми дадете и веб/фб страница или контакт, сеедно. Фала однапред! :D
http://www.artmotorsport.mk/
Во Борис Трајковски имаш провери на страната.Треба да си полнолетен а цена не знам.
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Кои се најефтините копирници во Скопје? Секаде ли е 2+ ден. по лист? Имам големи количини за копирање..
Касно палам али... има и на југодрво на автобуска, до трафиката. Пишува копи џоле 0,75 ден. страница. :D
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Каде можам да најдам стручна литература?Ми требаат стилски изразни средства да барам така малце посложени.
 
Член од
26 ноември 2014
Мислења
834
Поени од реакции
1.368
Касно палам али... има и на југодрво на автобуска, до трафиката. Пишува копи џоле 0,75 ден. страница. :D
Касно рано битно палиш. :ROFLMAO: Фала ти многу, уште се немам снајдено.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.481
Касно рано битно палиш. :ROFLMAO: Фала ти многу, уште се немам снајдено.
Во мавровка или на адвокатска уличка е најефтино.[DOUBLEPOST=1445459401][/DOUBLEPOST]
Каде можам да најдам стручна литература?Ми требаат стилски изразни средства да барам така малце посложени.
На која тема ? Види во ГТЦ во читалната 1000 книги.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
каде можам да најдам ваков
машки чадор во скопје... по можност некој поквалитетен а ниска цена


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
B

beaverknight

Гостин
Lads, каде можам да ги најдам албумите на S.A.R.S. по Скопјево. Тенк ју вери мач. :)
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Има негде од класикава кај нас?
http://www.adidas.com/us/samba-shoes/G17102.html

Порано знам во Хрватска се правеа за нашиов пазар. А потслушнав дека имало во некоја продавница во Кавадарци.
паааа знам дека имам видено многу сличен модел во една продавница во кавадарци
малце е постара и потзафрлена продавница за патики чизми кондури
ќе ја сликам утре и ќе ја стаам сликата тука
 

Kajgana Shop

На врв Bottom