Каде може да најдам? (Општи прашања)

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Не е тоа ванс него е офис шус (Office Shoes) а таму имаш повеќе брендови на патики во склоп на една продавница Lacoste, TH,Vans,Ralph Lauren,Timberland,Skechers и други..
Каде има Ванс продавница во Скопјево?
Офис шус и Меднес (у центар коа идеш на плоштад преку најубавата улица на мистер тодоров)
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.391
Кафеави ризли, како на сликата што се, да не знае некој кај нас кај има, а воедно и цена ?

има едни вакви со вкус на чоколадо. Во новото тобако на рекорд што е.Има црна надворешна дограма и огромни стакла, ко мини продавничка, одма до тоа 2 парчиња пица за 70 денари. (Не тоа до мекиците од стажа туку подолу 50 тина метри). Не се сеќавам колку беше цената, само знам дека многу и го измени мирисот на ганџата.
--- надополнето: 19 август 2013 во 01:47 ---
Mi treba za ebay ili za amazon me bendisuvaat nekoj rab pa zs da ne si gi zeam :D
има во НЛБ тутунска банка една посебна картичка за онлајн купување. Исто ко дебитна картичка е само демек поголема сигурност. Провизијата мислам дека е 30 или 40 ден месечно, ако во месецот направиш трансакција.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610




Kaj da najdam vakvi indijanski za na glaa? znae nekoj ?
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
дали знае некој каде може да се купи макета? значи, да ги има деловите и само да се состави? не е важно дали е куќа или кола или нешто трето. за занимација:D
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Дали има сеуште да изнајмиш велосипед во Скопје и на која локација е можно тоа сега?
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
356
Поени од реакции
18
Каде можам да најдам да продаваат на метража пластична проѕирна фолија за покривање на маса, нешто слично како на сликава, може и подебела?

 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.726
Поени од реакции
2.544
дали знае некој каде може да се купи макета? значи, да ги има деловите и само да се состави? не е важно дали е куќа или кола или нешто трето. за занимација:D
Може да се најдат каде што продаваат слагалици. Пробај во Крш во ситимол/рамстор.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
746
Поени од реакции
505
Каде можам да најдам да продаваат на метража пластична проѕирна фолија за покривање на маса, нешто слично како на сликава, може и подебела?
Провери по земјоделските аптеки
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28
Ljudi kako se vikase porano na MTV 1 so ja davaa edna emisija so dve macki i edno kuce kako kukli bea taka ?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дали има сеуште да изнајмиш велосипед во Скопје и на која локација е можно тоа сега?

Мислам дека завчера видов позади Градска болница за изнајмување на велосипеди.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Може ли некој ако знае да ми ги напише контакт телефоните на Сител и Канал 5 ? ? ?
Ви благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom