Каде може да најдам? (Општи прашања)

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
http://www.letsgomobile.org/images/reviews/0096/creative-zen-x-fi-earphones.jpg
А вакви слушалки каде да најдам и за колку најефтино ги има? Има во еми медија на пример, ама 500 денари се, што е многу многу е..
Нико во гтц доле - 350 денари со 3 големини на гумички - 3 различни големини на џекови - торбиче и година гаранција...
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Зависи до колку пари си спремен да дадеш, има во Матекс (мислам матекс беше) во редот кај Бариста према Фуфо кога се оди, и во ГТЦ доле на приземје од десната страна после Geox, во евроазија веројатно има, во Мура сигурно има, ама таму се прилично скапи, побарај низ ГТЦ сигурно ќе најдеш соодветен капут.
 
Член од
16 декември 2009
Мислења
62
Поени од реакции
3
Некој да не знае каде се прават прешивачи и знамиња? :smir:
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
91
Поени од реакции
10
Знам дека прашањево не ми е во соодветната тема, поради тоа и многу се мислев дали да го поставам или не.
Но, ако сум згрешила тогаш нека биде избришан овој мој пост.
Всушност јас сакам да ве замолам за помош.
Мојот проблем- ги имам сите услови за одење во Америка ова лето,
да работам по нешто и секако најмногу за искуство плус, за шетање.
Ја имам целата подршка од моите дома, друштвото ќе оди и цело време ме молат и јас да идам.
Но, јас сум некако несугрна :kesa: зашто сум многу голем писмист, секогаш помислувам на најлшото и сум карактер кој не превзема многу ризици, но ако се впуштам ја зимам целата одговорност и давам Се од себе.
Па ви ве замолила за ваши искуства и ако сакате да ме упатите на ваква тема доколку има веќе отворено.
Уште еднаш се извинувам што можеби се обраќам на многу погрешна тема и однапред ви благодарам за помошта.
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Знам дека прашањево не ми е во соодветната тема, поради тоа и многу се мислев дали да го поставам или не.
Но, ако сум згрешила тогаш нека биде избришан овој мој пост.
Всушност јас сакам да ве замолам за помош.
Мојот проблем- ги имам сите услови за одење во Америка ова лето,
да работам по нешто и секако најмногу за искуство плус, за шетање.
Ја имам целата подршка од моите дома, друштвото ќе оди и цело време ме молат и јас да идам.
Но, јас сум некако несугрна :kesa: зашто сум многу голем писмист, секогаш помислувам на најлшото и сум карактер кој не превзема многу ризици, но ако се впуштам ја зимам целата одговорност и давам Се од себе.
Па ви ве замолила за ваши искуства и ако сакате да ме упатите на ваква тема доколку има веќе отворено.
Уште еднаш се извинувам што можеби се обраќам на многу погрешна тема и однапред ви благодарам за помошта.
за ова можеш да поразговараш во тема work and travel, а таа се наоѓа во економија и бизнис па во подфорум вработувања
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Вакво привезоче ( не мора исто, само апарат да е)
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
Да не знае некој каде се продава Polaroid апарат(што вади вакви готови слики)?

 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
можда не ми е на место прашањево ..
но ми треба некој квиз ..т.е мИРЦ канал каде што има квиз ..ми се решава нешто ..симнав мИРЦ ..
ми треба ..ве молам ..
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
можда не ми е на место прашањево ..
но ми треба некој квиз ..т.е мИРЦ канал каде што има квиз ..ми се решава нешто ..симнав мИРЦ ..
ми треба ..ве молам ..
на времето на #porta имаше добр квиз. Пробај
 
Член од
10 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0
Каде можам да најдам:



само кутијата, или некоја слична, може да биде обична или со некој дезен
 

Kajgana Shop

На врв Bottom