Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
30 јануари 2009
Мислења
309
Поени од реакции
202
колкави отприлика и која цена? :)
не знам точно колкави, одприлика метар на метар и цена не заприметив, беа заедно со фудбал, помини види дали ти одговараат ;)
 

Комита Ултрас

Ултрас Модератор
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.174
Поени од реакции
16.234
Веб страни од туристичкиве агенции на памет 5-6 ми текнуваат на едно место каде можам да ги најдам ?
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Не знам каде да прашам, а ми треба брз одговор. Со колку постотен хидроген се раствара к'ната за тетовирање?
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Aj ако може некој да ми одговори како да направам видео на јутјуб FEATURED VIDEO или пак да купам песна со лиценца. :)
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.234
Поени од реакции
4.102
Итно ми треба менувачница кај има најблиску во Карпош 3 или 4, или пак Тафталиџе на тој потег?
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Итно ми треба ако може некој да ми каже страница или програм за да си симнам видео од јутјуб за во мобилен за нокиа 6300
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
Итно ми треба ако може некој да ми каже страница или програм за да си симнам видео од јутјуб за во мобилен за нокиа 6300
пиши pwn пред јутубе на линкот од видеото пример. www.pwnyoutube.com/sdadad....
и избери формат 3gp мислам беше за нокија
--- надополнето: 10 мај 2012 во 20:12 ---
иначе некој да ми каже штитници за нозе освен во pride на друго место така до 2000 цена некој добри?
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
599
Одбојкарски топки (оригинални/квалитетни сеедно) ...негде низ ГТЦ,Рамстор.Отприлика која цена се ? :)
--- надополнето: 10 мај 2012 во 21:47 ---
Одбојкарски топки (оригинални/квалитетни сеедно) ...негде низ ГТЦ,Рамстор.Отприлика која цена се ? :)
 

Violent Femme

I am as lovely as a dream in stone..
Член од
27 мај 2011
Мислења
725
Поени од реакции
522
Дали знае некој со какви бои можам да цртам на гитара и каде ги има. Mи треба нешто за овој стил како на сликава ама за трајно.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
199
Итно ми треба информацијава: дали знаете Ромите што собираат пластични шишиња колку им плаќаат? И дали од шише? Или од количина (кг. на пример)?
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
Итно ми треба информацијава: дали знаете Ромите што собираат пластични шишиња колку им плаќаат? И дали од шише? Или од количина (кг. на пример)?
имаше на телевизија интервју и викаа дека зимаат по 200 евра месечно и више зашто бе?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
38
Поени од реакции
1
Kazete mi kade moze da stavam na upaljac nesto kao nalepnica- natpis na pr. i love bla bla ,,, takvi stvari xD fala.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
199
имаше на телевизија интервју и викаа дека зимаат по 200 евра месечно и више зашто бе?
Бизнис причина.
Него детаљи дали знае некој? По шише опција? По кило? Друг начин?
 
На врв Bottom