Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Препорачајте ми или упатете ме каде да одам и да купам нешто како за миризба за стан/просторија. Дали постои нешто друго освен оние апаратчињата миризливи за во штекер?
--- надополнето: Dec 11, 2011 8:57 PM ---
Постои бе друже, купи си грав тетовски :D

Купи си озонер ;)

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Постои бе друже, купи си грав тетовски :D

Купи си озонер ;)

Абе знам за тоа, мислев да не постојат и други производи. За озонери и оние за во штек знам. Зато и прашав за други некои ако има. ;)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Абе знам за тоа, мислев да не постојат и други производи. За озонери и оние за во штек знам. Зато и прашав за други некои ако има. ;)
Има онакви стапчиња миризливи што се палат
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.511
Поени од реакции
2.647
Препорачајте ми или упатете ме каде да одам и да купам нешто како за миризба за стан/просторија. Дали постои нешто друго освен оние апаратчињата миризливи за во штекер?
--- надополнето: Dec 11, 2011 8:57 PM ---


Мислам дека за брза постапка се плаќаше некаде 5.000 денари. За недела-две ти го даваат мислам. Може и порано а може и покасно. Не ме држи на збор. А и може со уште побрза постапка, За еден ден, се плаќа 9.000 денари, но треба да имаш јаки врски, иначе таа постапка е нелегална.
Не е точно дека постапката е нелегална.Легално е се само кошта дупло повеке :) Се јавуваш на телефон закажуваш дека си за итна постапка и одма ти закажуваат за утредента.Си плаќаш се на се максимум 5000 денари и за еден ден максимум 2 ако те фати викенд пасошот ти е готов.Проста работа.
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
Znae li nekoj sto tocno znaci ,,Semper Etiam Ubique Superiores" T.e mototo na Volcite ?
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Каде може да ја најдам Уличен Адвокат од Џон Гришам барав во повеќе книжари никаде ја нема,ми треба за истражувачки проект,ако има некој инфо би му бил премногу благодарен.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Каде може да ја најдам Уличен Адвокат од Џон Гришам барав во повеќе книжари никаде ја нема,ми треба за истражувачки проект,ако има некој инфо би му бил премногу благодарен.
Јас ја купив од Матица, сигурно ја има таму.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
249
Поени од реакции
148
Каде може да ја најдам Уличен Адвокат од Џон Гришам барав во повеќе книжари никаде ја нема,ми треба за истражувачки проект,ако има некој инфо би му бил премногу благодарен.
Види во Англискиот центар некаде околу 650 ден ја земав пред 2/3 месеца
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
У тој случај, или симни си ја од нет, или да ти ја продадам. :D
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
249
Поени од реакции
148
Ај ќе видам до Англиски центар ,ако не на нет ,ако не те барам :)
Не ми се допадна многу со денови ја влечев, за двајца браќа кои добиваат во наследство 3 миљона од татко им и за нивната лакомост, али за правници и човекови права може и ке ти послужи ако за тоа ти треба
 

Kajgana Shop

На врв Bottom