Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.431
Поени од реакции
28.582
Значи барам некој тука од форумов, мислам дека има некој што разбира Турски да ми преведе една реченица од 6-7 збора ако се нафати нека пише. :)

благодарам :D
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Значи барам некој тука од форумов, мислам дека има некој што разбира Турски да ми преведе една реченица од 6-7 збора ако се нафати нека пише. :)

благодарам :D
Мислам дека Мр.Инфекшн може да ти помогне :)
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.364
Има ли некој сретнато некаде да се продава палка за baseball ?? Охрид, Скопје, Битоља и.т.н ??
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Во вторник одам во Скопје, дали знае некој кај да најдам тенки вратоврски?
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Не можам да си изменам мислење затоа ќе напишам пост под пост. Вакви мотиви за принтови на мајци (и врски) поточно барам:








 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.435
Поени од реакции
7.811
Не можам да си изменам мислење затоа ќе напишам пост под пост. Вакви мотиви за принтови на мајци (и врски) поточно барам:

Паа на ФБ профилот на Шнајдер ако најдеш нешто... патем нешто како гага достава пишува таму, и то.
Можеш и сам да дизајнираш :)
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Паа на ФБ профилот на Шнајдер ако најдеш нешто... патем нешто како гага достава пишува таму, и то.
Можеш и сам да дизајнираш :)
Сама да дизајнирам и да им го пратам дизајнот ќе го испринтаат? Ако не друго, дали може да дадам дизајн и да испринтаат на моја маичка (во Скопје каде принтаат, но да е квалитетен принтот) и колку пари земаат, за колку време ќе е готова маичката? Да е квалитетен принт, а не нешто што ќе избледее.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Сама да дизајнирам и да им го пратам дизајнот ќе го испринтаат? Ако не друго, дали може да дадам дизајн и да испринтаат на моја маичка (во Скопје каде принтаат, но да е квалитетен принтот) и колку пари земаат, за колку време ќе е готова маичката? Да е квалитетен принт, а не нешто што ќе избледее.
И ова го имаш у рамстор. Втор спрат, кај киното. 350 денари мислам дека беше. За квалитет не можам да ти зборувам оти не сум принтал. Јас еднаш имам принтано во населба Пинтија и не сум задоволен :) Пустец е пинтија да си е*е мамата :vozbud:
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394

Ваков точак и отприлика која цена е ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom