Каде може да најдам? (Општи прашања)

G

GucciMane

Гостин
Ени уан..? дај кажете ,хитно ми е :star:
Има два-тројца имам видено спороти Холидеј Ин по калдрмата коа идеш накај Сок банки..немаат нешто многу книги, али сепак провери си :smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тоа имаше само зипоа и мислам дека го затворија. :/
Мислам дека таму имаат торти и благи работи сега. :)

Имаш една продавница внатре во Веро 2, а друга (заедно со алкохол) има на семафорот кај Симпо. Дијагонално од Симпо е продавницата, ако ме сфаќаш.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.698
Поени од реакции
13.346
Каде може да најдам продавница која е специјализирана за џангрлашки во однос на тутунот и пушачките ствари?
Чинам дека имаш и во Турска чаршија, само разглеј ептен детално. Имаше продаваа наргилиња, имаше и папир и тутун за цигари ама тачно каде да ти кажам, убиј ме да знам.
 

Lucy in The Sky

A girl with kaleidoscope eyes
Член од
8 март 2009
Мислења
304
Поени од реакции
34
Дали знаете каде можам да најдам глина во боја или нешто слично за изработка на накит? Благодарам однапред :)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Дали знаете каде можам да најдам глина во боја или нешто слично за изработка на накит? Благодарам однапред :)
Ах, слабо, единствено во Рамстор знам дека имаше и тоа во секакви бои, aма пред некое време го затворија тоа.. :( Ако некој друг знае за друго место, одма нека кажува! :)
 
Член од
4 март 2009
Мислења
604
Поени од реакции
442
Дали знаете каде можам да најдам глина во боја или нешто слично за изработка на накит? Благодарам однапред :)
Тоа што беше во Рамстор,сега е во спортскипт центар Борис Трајковски,нема некоја посебна продавница,туку во игротеката ке влезеш и ке прашаш на шанк и ке ти дадат.
 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
446
Поени од реакции
170
Заштитна футрола за HTC Wildfire (A333) ко на сликиве негде да не сте виделе по мобилариве, и цена нормално :) :

htc cover 1.jpg htc cover.JPG

Фала
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Каде може да најдам и колку пари кај нас starfruit?
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
zenski karirani kosulcinja (so pokrupni kocki4ki) ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom