Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Каде можам да најдам Македонско знаме со 8 краци или со 16 не ми е важно во Прилеп или Скопје :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Во ГТЦ тоа шо е трафиката, пред некој да ми каже како не чинеле таму, не ги глејте од надвор какви се внатре чуваат гланц нови со добар материјал, пред некое време земав за другар за роденден...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.532
има ли во Струмица Mercurial копачки ??

или дајте ми од некаде да купам и колко е поштарина :)
Имаш(е) у Скопје во Најк, види сега во Рамстор што е најкот, али не се покажаа ко нешто посебно, ако имаш пари иди на ф50ки од Адидас.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.970
Поени од реакции
24.772
Мислам дека имаше продавница или телефонски број беше. Продавницата беше за на пример нарачуваш толку и толку цвекиња и нешто чоколада ова она и им кажуваш адреса и им ги носат на врата на човекот што си ги нарачал. Слушнал некој за вакво нешто, или ја трескам глупости? :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Има во Влае во продавницата за оружје и пиротехника,само не знам колку има домет,ми објаснуваше тој продавачот,ама јас сум забораил,пошо бев пред едно месец и више отприлика...
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.179
Поени од реакции
2.129
Fala mnogu, ke proveram i vo Vlae i vo Wizard :)

Pisav mail i do niko security. Fala!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Aj да прашам и јас.
Кај може во Скопјево да најдам квалитетни шушкавци,АКО има воопшто ?
Имам гледано тапа шушкавци кој за месец два се прават партали,зема другар и се разочара...
 
S

StormRage

Гостин
Сеа малу незгодно... Кај да набавам Електромагнетни вентили за вода низ македонијава?
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Aj да прашам и јас.
Кај може во Скопјево да најдам квалитетни шушкавци,АКО има воопшто ?
Имам гледано тапа шушкавци кој за месец два се прават партали,зема другар и се разочара...
Европа текстил, битпазар и у шутка
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.970
Поени од реакции
24.772
Мислам дека имаше продавница или телефонски број беше. Продавницата беше за на пример нарачуваш толку и толку цвекиња и нешто чоколада ова она и им кажуваш адреса и им ги носат на врата на човекот што си ги нарачал. Слушнал некој за вакво нешто, или ја трескам глупости? :D
Де бе никој незнае ова? Каде можам да нарачам цвекиња и чоколади нешто да му стигнат на некого на врата?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Де бе никој незнае ова? Каде можам да нарачам цвекиња и чоколади нешто да му стигнат на некого на врата?
Па брат отиди во цвеќара,одбери си цвеќе,купи чоколадо и дај му на некој 100-200 денари нека глуми доставувач на цвеќиња ебаго :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom