Каде може да најдам? (Општи прашања)

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Каде да најдам спрејови за цртање графити и тркалца за скејтборди?
Тркалца за скејт моеж да најдеш во X shop или како беше спроти соборна, доколку сеуште работи...

- И мене ме интересира за спрејови за графити и стрипови...:)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Каде да најдам спрејови за цртање графити и тркалца за скејтборди?

Спрејови за графити,имаш од стара рампа накај кисела вода и мислам Мако хемик се викаше продавницата,за тркалца незнам.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Тркалца за скејт моеж да најдеш во X shop или како беше спроти соборна, доколку сеуште работи...

- И мене ме интересира за спрејови за графити и стрипови...:)
Спрејови у макохемик,а стрипови по сите трафики имаш на српско хрватски Загор и Мистер Но
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
кај може да најдам бициклистички...барам по спорт шоповиве ама нигде нема
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Асални слушалки за сони ериксон ???
Незнам дали продаваат одделно во продавниците за мобилни но јас од каде што го земав мобилниот,(Germanos) слушалките со него беа топ, мислам уште се топ.:wink:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Незнам дали продаваат одделно во продавниците за мобилни но јас од каде што го земав мобилниот,(Germanos) слушалките со него беа топ, мислам уште се топ.:wink:
100 пути сум прашал во германос немаат само слушалки а од обични многу не ми се купува или од пазар али тоа е се нема многу избор ваљда ке најдам со добар звук
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Equalizer T-Shirt, каде може да се најде, и ако знаете поконкретно место во Грција каде има, една другарка ке оди таму па да порачам по неа. Фала однапред. :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Equalizer T-Shirt, каде може да се најде, и ако знаете поконкретно место во Грција каде има, една другарка ке оди таму па да порачам по неа. Фала однапред. :)
А во Мк може да се најде?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Стреларница со лак и стрели некаде по скопјево?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Дали знае некој во „ Глобал “ во Струмица на втори спрат е мислам имаше едни оргинални топки, мислам, така ми изгледа:)
Оти има од Челзи,Јувентус,Манчестер, итн..
Па дали купил некој и дали е квалитетна дали се лупа кога играш на асвалт и сл..
И да, колку пари е..

Поздрав.::D::helou:
 
С

Смока

Гостин
Кај можам да најдам маици Булет фор мај валентајн?
Можеш да идеш да ти испринтаат лого на маица.. им носиш маица и која слика сакаш и ке ти испринтаат на маицата.. ваква продавница имаш у центар на скопје одма до оној Get Ready теретана или шо и да е :)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Можеш да идеш да ти испринтаат лого на маица.. им носиш маица и која слика сакаш и ке ти испринтаат на маицата.. ваква продавница имаш у центар на скопје одма до оној Get Ready теретана или шо и да е :)

Ауф незнам кај се наоѓа,ако има некој да ми објасни?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom