Каде може да најдам? (Општи прашања)

П

Паган-др

Гостин
И во Тера Нова провери. Имаше и таму последен пат кога бев убави карирани.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.271
Поени од реакции
16.281
Ај да прашам овде може некој знае, каде да видам кои се заштитени споменици на клутурата у Македонијава ?
 
G

GucciMane

Гостин
а цените фини ли се? вака чисто информативно ?:vozbud:
Ја глеав за нова година сакав таква да си купам..990 денари беа :) али имаше само 3 врсти, црна со бело, црвена и зелена :pos2: (незнам кој кретен би ја одбрал зелената) :pos2:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
барам паричник, од оние тенките со метален држач за пари. не стандард со прегради. изгледа вака од прилика:
die_00xc98pr507_t8013-2.jpg DIES-MY3_V1.jpg XP30.jpg wallet-money-clip.jpg
минималистички. да собира лична карта, возачка, кредитна, некоја слика, визитка и малце кеш =))
да не е од грдине огромни и дебели
constanza_wallet.jpg

ако некој видел или знае кај има, нека цитира. не е битна марката!! фала =)
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.546
Поени од реакции
7.934
Каде може да најдам GPS мапа за Макеоднија?
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
И да, книгава, сеедно дали на англиски или македонски (што не верувам дека ја има), сте ја сретнале низ книжариве некаде? Знам да оваа кај Рекорд има вакви работи и онаа во Рамстор доле, па ако имате контакт или вебсајт би ми послужиле добро.

watchmen-book.jpg
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
И да, книгава, сеедно дали на англиски или македонски (што не верувам дека ја има), сте ја сретнале низ книжариве некаде? Знам да оваа кај Рекорд има вакви работи и онаа во Рамстор доле, па ако имате контакт или вебсајт би ми послужиле добро.

Прегледај го приврзокот 40280
Книжарницата е Икона, телефонот е (02) 3222 543, во Рамстор телефонот им е (02) 3227 850.
А, piggie banks има во Џамбо, има и обоени, готови, а има и керамички комплет со боја за сам да си ги обоиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom