Каде би ве возбудило најмногу?

Каде би ве возбудило најмногу?

  • Во канцеларија (на биро или на столче)

    Гласови: 81 28,1%
  • На плажа (на ситен песок или на камен)

    Гласови: 82 28,5%
  • Во кола или на хауба на отворено

    Гласови: 40 13,9%
  • Во wc (во када, на машина, плескање со пешкир по газе...)

    Гласови: 39 13,5%
  • Друго

    Гласови: 46 16,0%

  • Вкупно гласачи
    288
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Во wc (во када, на машина, плескање со пешкир по газе...)
Уште ако е воден пешкирот...Мх, мх, мх ... Садо-Мазо, шо би рекол Рамбо!

Него, сеа ми текна на супер ситуација - во филмот „Фрида“, на сам почеток, Фрида и дечкото се „работат“ во орман, на сред полна куќа! Закон!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Знам што анкета да ставам! :pos: И јас сакам да гласам за во WC!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Во ресторант, веднаш, на маса, пред сите! :pos:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
moze e malce nearno ama definitivno u niva na golemoooo kebe mislam ako me razbirate ama nikad ne sum bil na selo ama ke idam letoska pa se nadevam ke mi se ostvari mojata fantazija :D
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Acid напиша:
Не дискутираме за плажите во Македонија, не забегувајте. Охриѓанки... :wink: Ама еве, кога сме кај плажите, кај нас во Македонија, прифатливо е секс само на плажите на Преспанско Езеро. Таму има вистински песок, не како „песокот” во Охрид - камења.
Точно. Тоа таму е песок, и тоа вистински песок без камчиња.
Сакаш да го испробаме?:wink::icon_lol:
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Форчн ма! Како си можела да заборавиш да наведиш кујна (на тоа работната масичка) и балкон, лифт, оф има и уште многу други, ама ај доволно се овие :)
Посебно во кујна, а при рака да се има и шлаг ... мх мх мх, ај да не забегвам многу :icon_lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Devilish Angel напиша:
Форчн ма! Како си можела да заборавиш да наведиш кујна (на тоа работната масичка) и балкон, лифт, оф има и уште многу други, ама ај доволно се овие :)
Посебно во кујна, а при рака да се има и шлаг ... мх мх мх, ај да не забегвам многу :icon_lol:
Работна масичка во кујна?:raz: Не ми оди некако ова:icon_lol:

Па немаше да е интересно доколку ги ставев сите места во анкетата, како ќе наведевте други?:wink:

Можеби би било интересно на скали во зграда, ама кичма најверојатно боли од тоа, па тука имаш ограда од страна!

Па имаш во вода додека е полна плажа, настрана малку тргаш купаЌи и си работиш!

Или настрана од патот во кола, а во меѓувреме поминуваат коли и се чудат од тоа што го гледаат преку отворениот прозорец. Или па ако се има доволно храброст да се излезе надвор, се потпираш на врата или пак на хауба:pos:

Ај забегав, не приметив колку сум напишала.
Фала, пријатно!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
spooky напиша:
Да видиш како оди!!!! :music3:
Работна масичка во кујна да стои не ми оди некако, а не дека е лошо на кујнската маса:icon_lol:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
Devilish Angel напиша:
Форчн ма! Како си можела да заборавиш да наведиш кујна (на тоа работната масичка) и балкон, лифт, оф има и уште многу други, ама ај доволно се овие :)
Посебно во кујна, а при рака да се има и шлаг ... мх мх мх, ај да не забегвам многу :icon_lol:
ти веќе забега нема што ама ако продолжиси, кажи ни некоја финта како со шлагот и за на плажа за на песоче мх мх мх, и од искуство и од наизглед гласам за плажата, песокот и за шлагот на Devilish Angel, нема поубаво.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
Друго - врз оние ладилници, поточно сандаци за замрзнување.
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Hm ... Gradiste na "pesocnata" plaza divata, shto e na nepoln kilometar poslem gradiste najubavo mesto za seks intimno mestence taka i nudi golema vozbuda .. ama posledniot pat pederi mi dojdoa recisi na sred rabota i toa nudisticki raspolozeni i mi skrsija film jegiba :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ma mestoto ne mi e bitno :)
vazno da e so custva emocii strast dve napaleni tela spremni da idat do vozvishenieto.. da uzivaat vo vodenjeto ljubov..i sve ponataka ke ve vozbuduva i vozbuduva i vozbuduva..
uzivajte kade koga i kako mozete :) vremeto leta
 

Kajgana Shop

На врв Bottom