Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Во Македонска куќа со кајганџии :je: се отворивме максимално...смеење до солзи,играње едноставно...:je:
П.С.Брн добро се покажа за мрзач на турбо фолкот :pos:
Пер немој така бе имам имиџ кој што треба да го задржам еј:vozbud:. Плус Јовано Јованке не е турбофолк така да џабе муабетов:pos:, али кажи како сум играл оро а?
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Синоќа си седев дома, поради слабиот буџет, кој го чувам за вечерва, значи вечерва ќе биде Trip Tonight. Лизгалиште + транс журка + ред бул = одлична журка..... :eek:jea:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Парк...пиво...вино...друштво...частење...смеење...
И на крај некои паметен ни го собрал виното:shok:..поздрав до него...:lud:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Пер немој така бе имам имиџ кој што треба да го задржам еј:vozbud:. Плус Јовано Јованке не е турбофолк така да џабе муабетов:pos:, али кажи како сум играл оро а?
Абе мене ми рече дека и „Никотин“ од Беквалац не е турбофолк, ај ај.:pos:

Инаку вчера у Мак куќа беше закон, Сусаро ќе ме истепаше зошто си отидовме порано, ама нема везе.:)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Абе мене ми рече дека и „Никотин“ од Беквалац не е турбофолк, ај ај.:pos:

Инаку вчера у Мак куќа беше закон, Сусаро ќе ме истепаше зошто си отидовме порано, ама нема везе.:)
Ама не е:cug:-го нема оној цеца моментот за кршење чаши а без тој музички перфекционизам не се рачуна за турбофолк.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ама не е:cug:-го нема оној цеца моментот за кршење чаши а без тој музички перфекционизам не се рачуна за турбофолк.
Го нема пошто имаше горили на врата ти чаша они тебе ребро :pos2:
 

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
Se napushiv,skitav niz Gradot,pisuvav,piev vareno vino so cimet..bev vo Ljubov da se nagoltam prosecnost...i potoa vo Marakana da ja isturam nasekade okolu sebe...peejki..
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Вчера бев во колосеум и беше убаво,само ми ја украдоа кредитната картичка,но нема да пријавам типот што ја украл помалку ја користи од девојка ми.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Во Македонска куќа, многу убаво си поминав..се изнасмеав, се изнаиграв, се изнапеав...мераци.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
гледав филм на канал 5 со Лилит па потоа го шетав кучето :)
 

k3x

I Laugh In The Face Of Danger
Член од
11 јуни 2007
Мислења
180
Поени од реакции
1
Синоќа си бев до Оpium па до Colloseum со добро друштво и убао си поминав :salut:
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Прво у Тренд па во Колосеум, се начукав се напраив тиква и цел ден eve се освестувам
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.696
Поени од реакции
288
Кај едно другарче дома,па у кафана.Се беше тоб,само тој смрдливиот келнер секогаш на крај успева да ни усере све :(
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
бевме соберени екипата шо тренираме заедно у Верона се беше тоб... посебно песните на крај кој ми прават најмногу кејф кога одам таму...потоа у кафич таму одлепив многу и на крај дома :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom