Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
после тоа се слкохолизирафмеее, штета што имаше малку пиво, ке си се напраеф камен, и ке ми пројдеше настинката.
 
Член од
14 октомври 2005
Мислења
37
Поени од реакции
0
Јас фчера беф на гости кај братучет ми Јофче и он ме нафура лошо оти ми рече дека сум станал како сфиња. Чао.
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Excalibur напиша:
Јас фчера беф на гости кај братучет ми Јофче и он ме нафура лошо оти ми рече дека сум станал како сфиња. Чао.
:pos: :pos: :pos:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
За кого како, мене ми беше без врска, мразам полни месечини, сфе ми испаѓа наопаку. Инаку Адријана за јас да бидам камен ми требе мн повеќе пиво или мн повеќе ракија да измешам. Сепак ти не знаеш колку можам да пијам.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Јес, добра вечер, вчера. Плус се запознав со Адр1анА.
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
bibuska напиша:
сакаш да кажеш дека треба да си пукнам од мака што не останав на afterparty???кажувај каде и како беше!!!!!!!!
а на журот...немам коментар...само се надевам побзо ќе ми стасаат сликите...да ви го доловам моментот
Не би смеел да кажувам у јавност такви работи :) башка требе малце поише да се опуштите,многу некако скаменети ни бевте..башка на глумицата Андријана не и беше јасно како комуницираме (начинот на комуникација може да си го визуелизира само Мистичен ;) ) ќе ви доеме пак здравје за 2 недели ако го букираат Танче да пушта.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Бев у Дуомо на плесачици со екстра друштво. Стенмарк и другарки негови. Ме скина ногата но се исплатеше болката претрпена во текот на ноќта
 
Член од
29 април 2005
Мислења
236
Поени од реакции
1
Excalibur напиша:
Јас фчера беф на гости кај братучет ми Јофче и он ме нафура лошо оти ми рече дека сум станал како сфиња. Чао.
Lele me pukna od smeenje, Pa ne odi kaj takvi bratucedi :):):)
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
синоќа у балет на 3-4 коњака па после се пребацив у сектор на уше 3-4 коњака и не памтам кај завршив..али знам дека "алфи" ме донесоа до дома :))))))))))))))))))))))
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Caligula напиша:
синоќа у балет на 3-4 коњака па после се пребацив у сектор на уше 3-4 коњака и не памтам кај завршив..али знам дека "алфи" ме донесоа до дома :))))))))))))))))))))))
Де бре само од 7-8 коњака си се опил толку :). Дефинитивно треба да пиеш со мене да видиш дека тогаш нема да се сеќаваш ништо за предходните 3 дена :icon_lol:.
 

Adr1anA

NAUGHTY GIRL
Член од
12 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
4
кај Тореадор на вечера..многу беше џентлмен:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
vardarce напиша:
Де бре само од 7-8 коњака си се опил толку :). Дефинитивно треба да пиеш со мене да видиш дека тогаш нема да се сеќаваш ништо за предходните 3 дена :icon_lol:.
не ги бев спомнал тие шо не ги памтам,башка јеби га не сум алкос :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom