Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
FortunE напиша:
divine напиша:
StenmarC напиша:
Синоќа (Синоч сам, синоч само пола кафане попио :P ) си поминав одлично. Бев во Охрид, лепо друштво, одличен амбиент, прекрасна журка - одлепив тотално... ретко така добра забава 8)
Samo ke go potvrdam istoto :lol: :wink:
Istoto :D
Лека полека ќе се изредиме сите виновници за одличната забава синоќа а? :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Ninja

Кајгана на око
Член од
15 мај 2005
Мислења
623
Поени од реакции
9
StenmarC напиша:
... ретко така добра забава 8)
ДА! :D Одамна не сум поминала толку супер :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
за вчера бев нафуран оти не дојдов за охрид, а вечерва си поминав екстра во колосеум со џон аквавива малиот беше закон :)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Во Колосеум ... лудница си поминав. Музиката си го прави своето 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
колку и да го мрзам Бабура, ќе кажам дека прави одлилчни забави 8)
 
Член од
2 јуни 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
на рок моторијадата бев многу беше јако,обожавам такви манифестации!Нека ни се множат рок свирки и мотори! :wink:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Оваа недела последен викенд на Вега :( :(

Така да уште од сега знам каде ќе одам оваа недела и дали ќе се нафурам лошо или добро :D

Се разбира пред тоа некаде на подмачкување
 
Член од
10 јуни 2005
Мислења
413
Поени од реакции
145
Вчера во лапидариус отварање на летната тераса ЛУДНИЦА журка оооо
Мистичен :lol:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Во една кафана и испив 10тина уза.. си ибав мамата
После не се сеќавам каде бев.. ау да.. во колосеум :D :D
Пијана работа..
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
489
Поени од реакции
0
Прво во Љубов ко божем на една пијачка па се погоди џез свирка и на крај во Маракана на рок свирка и се здрвивме ама супер беше :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Наполеон нормално :lol: Најубаво си поминавме ... дури ни живата свирка не не онерасположи, особено на Сторм како му легна мх, мх, мх :lol: :lol: :lol: 8)
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
vcera bev na kafe i odlepiv MALCE,a zasto denes mi e rodenden ke ima zurka kaj mene,a utre pak ke slavam normalno u nekoja diskoteka,kafic,stan...so normalno mnogu votka,konjak,gin,stok,secena...itn
 
Член од
29 април 2005
Мислења
236
Поени од реакции
1
smizlicka напиша:
vcera bev na kafe i odlepiv MALCE,a zasto denes mi e rodenden ke ima zurka kaj mene,a utre pak ke slavam normalno u nekoja diskoteka,kafic,stan...so normalno mnogu votka,konjak,gin,stok,secena...itn
Epa neka ti e sreken em vesel
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
smizlicka напиша:
vcera bev na kafe i odlepiv MALCE,a zasto denes mi e rodenden ke ima zurka kaj mene,a utre pak ke slavam normalno u nekoja diskoteka,kafic,stan...so normalno mnogu votka,konjak,gin,stok,secena...itn
Ај среќен нека ти е и голема да растиш!!!
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Vikendov u PP u club STUDIO 54 so Kan..extra zhur..2000 lugje vnatre ushe 1000 nadvor..tutma! Extra vikend..sledniot petok u Kavadarci..bujrum!;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom