КК Струмица во ФИБА Евро Купот

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
MIslam deka imase kameri na obracite... dali e mozno tolko da sme moderni.. ili greska sum :)
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
aloooooooo vo koj svet zivees ti???? site prenosi sto gi imituvaat privastnite kanali sekade stavaat kameri!!! a ne ko mtv edna za cela utakmica
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Иначе следните ваши противници, во претходното коло го победија Уникс Казан во гости, екипа која во последниве години е во врвот на Руската кошарка со огромен буџет и страшна екипа
 
Член од
24 октомври 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
inace

INACE ne se samo VASI moze i malko da se druzame kako makedonci i da vikame NASI i da navivame site za STRUMICA oti ka igra KOMETAL ili bilo koj drug tim od makedonija u evropa NII-STRUMICANE navivame kako NASHTE da igrat
Иначе следните ваши противници, во претходното коло го победија Уникс Казан во гости, екипа која во последниве години е во врвот на Руската кошарка со огромен буџет и страшна екипа
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Domaći trener Jovica Arsić pobjedu je okarakterizirao momčadskom. "Cedevita je odigrala bolje nego u Zagrebu, a mi smo imali sreće i imali smo publiku koja je igračima pomogla da prebrode psihološku blokadu iz prvog poluvremena." Navijače, njih preko 3500, pohvalio je i najbolji igrač domaćina, playmaker Eftim Bogoev. "Bilo koja ekipa da je prošla ne bi bilo nezasluženo. Presudila je publika, naš šesti igrač."
Секоја чест за Јовица! Инаку ова го кажал по утакмицата за веб страната на цедевита!

На 20ти пак ќе ги гледаме танчерките
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Честитки за Струмица, стварно добро одиграно.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Закон се бе. `Ршум праат. Русите лом ќе ги направиме, нек се пазат. Струмица 4евер енд евер.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
За партал надеви се... али може да се издвојува тесна победа .)
Добро бе па ти не ми квари филм. Треба да сме горди на ова што го постигнаа струмичани, и тоа не само оние кои навиваат за Струмица, туку и оние како мене кои навиваат за другите тимови.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
ABE DOBRO MOZE LI NEKOJ OD "GLAVNITE" DA MI OBJASNE ZASO MI SE BRISAT POSTOVITE?????????????????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom