Искуство со Payoneer картичка?

Дискусија во форумот 'Интернет трговија' започната од musketarr, 12 јуни 2012.

 1. maher

  maher

  Член од:
  2 ноември 2005
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  0
 2. бунтовник-rebel

  бунтовник-rebel

  Член од:
  30 јули 2011
  Мислења:
  589
  Допаѓања:
  245
  Дали е легално да ти префрлаат пари на пајонер од заработка?
   
 3. cake4me

  cake4me

  Член од:
  10 јануари 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  Zdravo na site. Imam eden problem so peyoneer. Nemozam da se logiram na smetkata bidejki rodendenot bil nesto netocen. I sega jas neznam kako da kontaktiran so niv preku e-mail da ja popravat greskata. Se obiduvav mnogu, no nikako da kontaktiram so niv, se nekoi avtomatski poraki ni doagaa. Ako moze nekoj nekoe resenie ili link da dade da mi pomogne. Blagodaram.
   
 4. MaNNe

  MaNNe

  Член од:
  4 мај 2014
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  29
  Можиш ја вадиш и пазаруваш секаде тоа ти е мастер кард
  За секое користење на банкомат ако вадиш пари или проверка на состојба ти зима 50денари а кога пазаруваш и плаќаш преку картичка не ти зема ништо


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.183
  Допаѓања:
  10.892
  Дали може да се користи Payoneer картичка на Upwork што не е на твое име за повлекување на пари, или два акаунта да користат иста картичка?
   

Сподели преку: