Искомплексирани?

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Oва комплексиве за дугачки нозе ви се само за да се пофалите дека ги имате? Булшит. Ја одувек сум се радувала што нозете ми се долги колку што е некој вкупно висок, а комплекс ми било едино што не можам да се штиклосам одвреме навреме (што секако е во мојата женска природа) за да не изгледам како бандера.
 
Член од
29 март 2009
Мислења
110
Поени од реакции
1
Сакам да не сум олку слаба, ми фалат 5-6 кг. Иначе немам некои поголеми комплекси, научив да се прифатам таква каква што сум.
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Хммм што знам...
Косава де ми е добра,де не ми е,ама научив да ја сакам таква каква што е.Моја е сепак.:)
Некогаш знам да се избацам со ненормални подочњаци [толку ме нервираат :nesvest:] ко да не сум спиела 3 недели и како да сум се утепала од копање на нива,ама и тоа се средува.Лесно е барем кај мене,женско сум.:)
И да,за некое време ќе велам дека имам проблем со тежината,затоа што како што ми тргна распустот само јадам и ќе ме тркалаат изгледа за некое време.:icon_lol:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Епа ја барав темата и ја најдов. Јас сум искомплексиран затоа што немам моторче.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Кога ќе се видам во огледало најмногу ме нервираат забите(насмевката) и некој други ситници ама најмногу забите:nesum:
Сега се напрајв и ко мече и ме нервират то.Морам да го намалам стомачево:nesum:
 

Barbara.

Irreparable perfectionist
Член од
23 јули 2009
Мислења
369
Поени од реакции
15
мноогу сум слаба јбг..:nesum:
 
M

marsovka

Гостин
Јас имам комплекс што неам пари ,све останато е лесно решлив проблем
Пластични операции,дечко,женска,дете,мотор глисер,три пениса,две вагини,фаца ко гуштер you name it
Ти викаш сакам и се појавуват цела армија на луѓе кои ќе ти ги исполнат желбите за извесна сума на пари ,поентата е да имаш пари
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Абе го прашав тате зошто нејќе да ми купи моторче, а тој ми одговори дека се што има брадавици, може да се молзе.
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Недостатоци имам еден куп не не можам да ги наречам комплекси.Ниска сум,слаба сум,имам големо чело и мали стапала ама не ми претставуваат проблем тие работи и примам шали па и јас се шалам на своја сметка.
 
D

dh00|

Гостин
комплекс ми се наочарите шо ги носам уште од трето одд...:nesum:
а за тоа шо сум ниска,со широки колкови,со некој килограм повеќе...гајле ми е:helou:
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Комплекс имам само од тоа што имам големи нозе:nesum:,другото не ми смета толку...
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Немам такви комплекси.Задоволна сум од мојо изглед
 
Член од
9 август 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Немам такви комплекси.Задоволна сум од мојо изглед
па немора само од изглед да имаш комплекс :)

ја си патам од комплекс на мојата "убава" фаца (поточно носето и забите),и тоа дека сум многу попаметен за мое добро :S .... полесно е да си глуп
 
U

UniqueGirl

Гостин
Нозете и градите.
Ептен ми се сакати, треа малце фитнес ово оно. :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom