Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Pa zato pitam, gde ga ima, mozda ga ima nekoj listi
Slučajno listajući kanale vidim na eurosport1 u desnom uglu CGN prenos neke biciklističke trke.
Možda ga eurosport preuzimao ?...
Koliko sam razumeo to je poseban kanal samo za biciklizam'?
Ako naletim poslaću,ako saznaš gde ga ima, u kojoj listi javi se...naćemo
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.925
Поени од реакции
7.584
Slučajno listajući kanale vidim na eurosport1 u desnom uglu CGN prenos neke biciklističke trke.
Možda ga eurosport preuzimao ?...
Koliko sam razumeo to je poseban kanal samo za biciklizam'?
Ako naletim poslaću,ako saznaš gde ga ima, u kojoj listi javi se...naćemo
Да Eurosport пренесуваат колку што имам приметено.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Slučajno listajući kanale vidim na eurosport1 u desnom uglu CGN prenos neke biciklističke trke.
Možda ga eurosport preuzimao ?...
Koliko sam razumeo to je poseban kanal samo za biciklizam'?
Ako naletim poslaću,ako saznaš gde ga ima, u kojoj listi javi se...naćemo
Ako saznam obavezno javljam na PM posto i tebe interesuje, sve nesto mislim da bi trebalo da ima u europlayeru (tamo ima 20.tak kanala).Ali danas sam probao jednu listu koja ima takav player i radi samo prvih 5 ili 6 kanala od playera) a ostali verovatno kad nema eventa ne rade.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
579
Поени од реакции
896
Slučajno listajući kanale vidim na eurosport1 u desnom uglu CGN prenos neke biciklističke trke.
Možda ga eurosport preuzimao ?...
Koliko sam razumeo to je poseban kanal samo za biciklizam'?
Ako naletim poslaću,ako saznaš gde ga ima, u kojoj listi javi se...naćemo
Ako saznam obavezno javljam na PM posto i tebe interesuje, sve nesto mislim da bi trebalo da ima u europlayeru (tamo ima 20.tak kanala).Ali danas sam probao jednu listu koja ima takav player i radi samo prvih 5 ili 6 kanala od playera) a ostali verovatno kad nema eventa ne rade.
Vidljivo na slici da Eurosport prenosi sa tog GCN-a

 
Член од
30 декември 2015
Мислења
81
Поени од реакции
143
Moze li lista ili mac za
Код:
http://sunshine.watch:25461/c/
 
Член од
22 август 2020
Мислења
93
Поени од реакции
61
Бидејќи сум на Телекабел, а таму ги нема каналите на Аренаспорт, туку на Спортклуб, би сакал да ми препорачате кој оператор во Македонија од оние кои ги вклучуваат каналите на Аренаспорт е најдобар, за да се префрлам?

Sent from my SM-A013G using Tapatalk
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.305
Поени од реакции
4.714
Бидејќи сум на Телекабел, а таму ги нема каналите на Аренаспорт, туку на Спортклуб, би сакал да ми препорачате кој оператор во Македонија од оние кои ги вклучуваат каналите на Аренаспорт е најдобар, за да се префрлам?

Sent from my SM-A013G using Tapatalk
Зависи од тоа каква мрежа имаш дома, пример у маџари никад не би ти препорачал да го смениш телекабел на улицата кај што живеев (а сега се моите) телеком и оптика донесе и пак не можат да надминат 10 мин без да падне конекција
Распрашај се по комшии што имаат и колку е стабилно пред да смениш, во спротивно боље само ИПТВ да земеш одколку да менуваш оператор
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Vidljivo na slici da Eurosport prenosi sa tog GCN-a
Global Cycling Network GCN nije klasičan sportski kanal kao ESPN ili TSN, već You Tube kanal.
To što se pojavljuje ispod Eurosport loga ne znači da ga Live prenos preuzima od GCN-a.
Lepo se može naći i pročitati da upravo GCN Live prenose biciklističkih trka i događaja realizuje preko Eurosporta ili nekih drugih specijalizovanih sportskih kanala.
I kad se pretplatiš na GCN za 15 dolara, dobićeš upravo to prenose (kad ih ima) na Eurosportu, ESPN-u ili s kim već sarađuju.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
579
Поени од реакции
896
Pa na stavljenoj slici niti nije prijenos u LIVE, samo sam napisao i slikom potvrdio gdje sam ga vidio...nista vise... (y)
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Pa na stavljenoj slici niti nije prijenos u LIVE, samo sam napisao i slikom potvrdio gdje sam ga vidio...nista vise... (y)
Tako je, GCN prenosi sve biciklisticke dogadjaje, preko njihove aplikacije, dobijete ako ima 5 trka u isto vreme, 5 vlastitih strimov i gledate sto vam je volja.To je razlika, a eurosport saradjuje sa GCN i u koprodukciji sa njima prenosi pojedine trke.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom