Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Svaka čast,a kod mene sve crno.Da li mi možeš reči kako si sredio ovo i koji emulator koristiš
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Radi to sve u cable , na sat cisto sumljam... Bez Icam nekog generatora integrisanog u Oscam nema od te pjesme nista...
Takodje moduli+card rade, tako da te gore slike su neralne zasad..
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
kako nije ostalo - 19.2e, 16e, 13e, 1w, 30w, 1.9e, 23.5e, 9e, 39e .....
69e, 57e(raduga),10e,27,5w. tu sad verovatno nema,i reci mi jel može ccam da otvori, znam da cryptowork ne može, a šerovanje ide preko lokala, ali koje pakete otvaraju ccamovi i emulatori i koje imaš u dreamu,mada je of topic, a možda i nije jer se radi o TV kanalima,to više ništa nisam video,zadnje je nagra2/Digy paket.pojasni kako to radiš,Saško će zažmuri, ali sav postupak, možda nabavim ponovo sat. inače počeo sam sa Eutelsatom I/3 (13e), ni jedna Astra na e19,2 nije bila ni lansirana.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Moze li neko da pomogne, treba mi aplikacija duplexplay za samsung tv, resetirao sam smart hub pa izgubio placenu aplikaciju, pa mi sad treba onaj fajl od duplexa za samsung tizen ako neko ima da mi poshalje na pp. Ja imam za android aplikaciju ali ta ne ide na samsung tizen.Hvala puno
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
69e, 57e(raduga),10e,27,5w. tu sad verovatno nema,i reci mi jel može ccam da otvori, znam da cryptowork ne može, a šerovanje ide preko lokala, ali koje pakete otvaraju ccamovi i emulatori i koje imaš u dreamu,mada je of topic, a možda i nije jer se radi o TV kanalima,to više ništa nisam video,zadnje je nagra2/Digy paket.pojasni kako to radiš,Saško će zažmuri, ali sav postupak, možda nabavim ponovo sat. inače počeo sam sa Eutelsatom I/3 (13e), ni jedna Astra na e19,2 nije bila ni lansirana.
ja nemam drim, nego sky star2 hd karticu, i c linijom otkljucavam zakljucane kanale
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Radi to sve u cable , na sat cisto sumljam... Bez Icam nekog generatora integrisanog u Oscam nema od te pjesme nista...
Takodje moduli+card rade, tako da te gore slike su neralne zasad..
Da ,mozda fatamorgana,fotoshop,opticka iluzija ili ...... ili hmm koce mu ga znat ,necija pusta zelja.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ma naravno, slozio kockice sa Oscam i cccam ;)
Postavi ovde oscam log ecma da vidimo to cudo;)
Samo si zaboravijo da navedes kako hoces to da ti se servira u ove tople dane ,sa ledom ili bez leda ,alkoholno ili bez alkoholno pice.Znam da ti na server neradi pa te to sada onako skaklji ,golica,sta i kako ,nista sacekaj fiks dok se ne vrate hakeri sa odmora Avgust,Septembar,do tada uzivaj u nestvarnim slikama (y)
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Samo si zaboravijo da navedes kako hoces to da ti se servira u ove tople dane ,sa ledom ili bez leda ,alkoholno ili bez alkoholno pice.Znam da ti na server neradi pa te to sada onako skaklji ,golica,sta i kako ,nista sacekaj fiks dok se ne vrate hakeri sa odmora Avgust,Septembar,do tada uzivaj u nestvarnim slikama (y)
Znaci ni ecm;)... toliko o serviranju hladnog i toplog... Aj kad cujes jos koju o Oscam+cccam kombinacijama i sliku koju nam skines sa UM-cable pa da balimo ovde dalje;)... Da fix ima, da IMA..ako radi skyit i UK onda ce raditi i DE, medjutim ne na crnom Oscam;=)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Znaci ni ecm;)... toliko o serviranju hladnog i toplog... Aj kad cujes jos koju o Oscam+cccam kombinacijama i sliku koju nam skines sa UM-cable pa da balimo ovde dalje;)... Da fix ima, da IMA..ako radi skyit i UK onda ce raditi i DE, medjutim ne na crnom Oscam;=)
Znam da te ubi radoznalost inace nebi ovolikav interes pojavijo da se radilo o Totalu ili nekom exyu provajderu nebi me cudilo ali do tada .....cekaj ,ko ceka taj i doceka ili sklepaj neko tvoj DiabloSvemoguci Cam pa da vidimo sarenilo na ekranima i na njemu tvoje ime Cama.
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Znam da te ubi radoznalost inace nebi ovolikav interes pojavijo da se radilo o Totalu ili nekom exyu provajderu nebi me cudilo ali do tada .....cekaj ,ko ceka taj i doceka ili sklepaj neko tvoj DiabloSvemoguci Cam pa da vidimo sarenilo na ekranima i na njemu tvoje ime Cama.
ma naravno;=), ev da nebi se UBI-o zavrsavam diskusiju, sve 5.. najbolji si;)
p.s.: svemoguc je samo Bog i drugi put na slici 3 zakri ono zeleno N od UM02 karte mozda i bude uvjerljivo;=)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom