Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
ja iptv shvatam kao neki izazov, bez zlih namera, uvek cu biti za nesto novo, znanja i mogucnosti mi nikada dosta, ljudima nesto novo reci, objasniti ..... ili mozda gresim
Ne ako če to šira masa upotrijebit da našteti druguma, eto tako jer može.. Ja ovo shvačam... Gledam besplatno dok drugi plačaju max tv i drugo.. Cilj je gledat što kvalitetniju listu a da u isto vrijeme nesmetam i ne štetim drugom..
Автоматски споено мислење:

Usput drugi macovu postoje godinama.. Otkad i obični.. Ustvari sve su to makovi. Nema običnih i neobičnih. Mac za stb mac za tv mac mrežne kartice.. Ili izmiščjeni macovi za emulatore
 
Последно уредено:

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Долго време не сум пишал тука. Модератор сум но ретко реагирам на темава.

Од одамна читам. Mногу тука луѓе пишуваат како имаат повеќе листи на тв канали. Ме интересира како успевате се тоа да гледате? Или битно ви е да имате "9999" тв канали од кој доста и некој интернет тв канали за да се фалите тука и на други форуми?

Јас искрено сум пробувал доста листи тестирано од многу продавачи и сум сфатил дека во листите има премногу тв канали од кој повеќето можеби и не успеваш да ги гледаш секој ден и само џабе ги имаш во тие листи.
Не го гледаме, цело време се врти околу EX-YU и USA/UK каналите, барем кај мене. Другите канали се бекап, у смисла фудбалот ако не го дават на Арена/Спорт Клуб ќе пуштиш во таа држава што те занима, пример Шведска Лига или Холандиска.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ne ako če to šira masa upotrijebit da našteti druguma, eto tako jer može.. Ja ovo shvačam... Gledam besplatno dok drugi plačaju max tv i drugo.. Cilj je gledat što kvalitetniju listu a da u isto vrijeme nesmetam i ne štetim drugom..
Автоматски споено мислење:

Usput drugi macovu postoje godinama.. Otkad i obični.. Ustvari sve su to makovi. Nema običnih i neobičnih. Mac za stb mac za tv mac mrežne kartice.. Ili izmiščjeni macovi za emulatore
ja samo kazem da postoje "mac" liste, koje se nalaze skeniranjem, a da nisu na 00:1A:79:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
hvala na config radi odlicno ne zalim 100€

Ja čuo da se toga neće nitko dokopati da nema šanse... Izgleda da za lovu ima. Ako je to ono što mislim da je, može vas bit sram i stid... Jedno je krast sa panela, radim to i ja... A drugo od korisnika iz njihovih domova s njihovih tv
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ja čuo da se toga neće nitko dokopati da nema šanse... Izgleda da za lovu ima. Ako je to ono što mislim da je, može vas bit sram i stid... Jedno je krast sa panela, radim to i ja... A drugo od korisnika iz njihovih domova s njihovih tv
Ma alat proverava radi li lista...nista novo.Takvih listi koliko hoces na netu.Ne opterecuje jer ne otvara kanale,samo dal je aktivna.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja čuo da se toga neće nitko dokopati da nema šanse... Izgleda da za lovu ima. Ako je to ono što mislim da je, može vas bit sram i stid... Jedno je krast sa panela, radim to i ja... A drugo od korisnika iz njihovih domova s njihovih tv
A koja razlika ako ja platim recimo zdravu listu na godinu dana 100 eur i ti mi se nakicis badava gore i meni stuca primjer.
Pa i ja sam korisnik fino sam to uredno platio i ti me guras proc da ne mogu gledat.Sta si ti onda ti ne krades kao.
U toj prici svi krademo i ovi sta na crno prodaju,ovi sta na crno gledaju i mi koji krademo kako kazes od prvih i drugih.
Lud,zbunjen,normalan nezna se ko koga prci.A najveci problem u tome svemu je objavljivanje listi javno.A sta ti to govori dal si kad malo razmisljao o tim ljudima sta javno kace liste.Dal su psihicki nestabilne osobe,il su bili ko deca zlostavljani,il im fali obrazovanje,kultura,il su odrasli u losem okruzenju.Karakter sigurno nemaju,plus zamisli ja sam kralj sta znam pokrenut tipku na skeneru i nac listu i podijelit il objavit ,a presao 50 godina.Dalo bi se o tome diskutirati,meni je to neshvatljivo kako se pojedinci ponasaju.Docepaju se neke skripte,alata i sad sam ja dasa ja znam napisat 9 rijeci i 6 brojke i nac brdo listi.Glupost i to jos pojedinci onda odobravaju lajkaju.A u biti hvaliteme usta moja kako kazu u Bosni.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
A koja razlika ako ja platim recimo zdravu listu na godinu dana 100 eur i ti mi se nakicis badava gore i meni stuca primjer.
Pa i ja sam korisnik fino sam to uredno platio i ti me guras proc da ne mogu gledat.Sta si ti onda ti ne krades kao.
U toj prici svi krademo i ovi sta na crno prodaju,ovi sta na crno gledaju i mi koji krademo kako kazes od prvih i drugih.
Lud,zbunjen,normalan nezna se ko koga prci.A najveci problem u tome svemu je objavljivanje listi javno.A sta ti to govori dal si kad malo razmisljao o tim ljudima sta javno kace liste.Dal su psihicki nestabilne osobe,il su bili ko deca zlostavljani,il im fali obrazovanje,kultura,il su odrasli u losem okruzenju.Karakter sigurno nemaju,plus zamisli ja sam kralj sta znam pokrenut tipku na skeneru i nac listu i podijelit il objavit ,a presao 50 godina.Dalo bi se o tome diskutirati,meni je to neshvatljivo kako se pojedinci ponasaju.Docepaju se neke skripte,alata i sad sam ja dasa ja znam napisat 9 rijeci i 6 brojke i nac brdo listi.Glupost i to jos pojedinci onda odobravaju lajkaju.A u biti hvaliteme usta moja kako kazu u Bosni.
Upravu si ali ja se nekačim ljudima da štuca, stuca onda i meni.. Ja zelim gledat a ne se zajebavat.. To je glupost kačit se nekom na jednu konekciju.. Koći i nije uredu
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@dux4 ne bi se drugi "zajebavali" da znaju, mogao bi im ti npr. objasniti kako to da rade
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Upravu si ali ja se nekačim ljudima da štuca, stuca onda i meni.. Ja zelim gledat a ne se zajebavat.. To je glupost kačit se nekom na jednu konekciju.. Koći i nije uredu
Pa vecina maca je na 1 kon,znaci liste 2,3...kon.Ove visekonekcijske to ne vredi nista jer nisu 80%full.To se medusobno razmjenjuju ovi sta prodaju.Najbolja sulucija ti je max tv placen plus eventualno za filmove i dopunu kanala.I ovo bezveze trosenje vremena trazeci bolje kvalitetno iskoristit.Imamo jedan zivot pa necemo ga valjda potratit ganjajuci se a ovima sta prodaju
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Pa vecina maca je na 1 kon,znaci liste 2,3...kon.Ove visekonekcijske to ne vredi nista jer nisu 80%full.To se medusobno razmjenjuju ovi sta prodaju.Najbolja sulucija ti je max tv placen plus eventualno za filmove i dopunu kanala.I ovo bezveze trosenje vremena trazeci bolje kvalitetno iskoristit.Imamo jedan zivot pa necemo ga valjda potratit ganjajuci se a ovima sta prodaju
Ima i dvije tri konekcije.. I ove na 100 ima ful.. Pogledaj tspd dok se nisu zastitili.. Lista je ful a ima sve.. Takvih ima kolko hoćeš.. Recimo media future.. Na mac je manja nego iz ministre..
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Na SportKlub 4K odledao F1,Tenis sve bez problema.Server nije puno tako rec silovan ,nije javan ,sve za 5.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
mac liste su sranje, to smo davno apsolvirali
Ma ajde mac liste sranje koji strucnjak ti to rekao da se samnom suoci taj iptv znalac.Najstabilnija opcija gledanja, a i najljepsa je preko maca.To ti ja kazem jer je tako, a ko ce ti rec drugacije taj nema pojima o iptv nit zna kako to funkcionira.
Mac je zakon bio i ostace dok je iptv,ovo pokusavanje razno razne apk su totalna glupost ,a svodi se na isto(isto sranj.. ces gusto granje).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom