Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 февруари 2015
Мислења
219
Поени од реакции
191
[ATTACH = full] 321253 [/ ATTACH] [ATTACH = full] 321254 [/ ATTACH]

[ATTACH = full] 321255 [/ ATTACH]

Kada je skeniranje završeno, isključite skener i ponovno ga isključite.
[ATTACH = full] 321256 [/ ATTACH]

[ATTACH = full] 321257 [/ ATTACH]

Kliknite na bilo koju od adresa
[ATTACH = full] 321258 [/ ATTACH]

Možete vidjeti samo navedene neprijatelje / c /, stalker_portal / c /, ali ne sve.
Kako skenirati malim riječima, napraviti kombinaciju s malim 00:1a:79:
gdje grijesim lp
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Kako skenirati malim riječima, napraviti kombinaciju s malim 00:1a:79:
gdje grijesim lp
Тој мак генератор што го има не работи добро.
Еве ти мак генератор од serbianforum направен од salezli.
Отвори settings
500.png

Замени го последниот број, во случајов 99 со било кој 00, 1a, 3f итн, сејфни и покрени го MacGenerator.exe. За секунда е креиран цел ранг со мали букви.
 

Attachments

Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Ekipa,može li jedan stalker porrtal sa mac-om ili dobru m3u listu?Neradi mi računalo a u njemu mi svi sceneri.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.346
Поени од реакции
4.984
Здраво дали може некоја добра .m3u листа со канали малку поексклузивни. типа Документарки Филмови. Не мора само EX YU може какви било само да се англиски stream
Само што почнав да го учам ова со SSIPTV. Функционира ОК.
Фала ви Позз
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Vidim da se ovde mnogi raspituju koju iptv app da koriste na raznoraznim tipovima televizora, pa onda da li podržava m3u ili mac itd.
Ako vaš TV nema android onda obavezno nabavite Android BOX, od 30-50 evra se može naći sasvim solidan, nakači se HDMI Box-a na HDMI bilo kog TV-a i vozi.
Za android os ima najviše dobrih iptv aplikacija-plejera, a ubedljivo najbolji je TiViMate 3 (pozdrav za mog druga Božu), rade m3u liste, radi MAC, radi sve!
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Vidim da se ovde mnogi raspituju koju iptv app da koriste na raznoraznim tipovima televizora, pa onda da li podržava m3u ili mac itd.
Ako vaš TV nema android onda obavezno nabavite Android BOX, od 30-50 evra se može naći sasvim solidan, nakači se HDMI Box-a na HDMI bilo kog TV-a i vozi.
Za android os ima najviše dobrih iptv aplikacija-plejera, a ubedljivo najbolji je TiViMate 3 (pozdrav za mog druga Božu), rade m3u liste, radi MAC, radi sve!
Slažem se sa tobom ja koristim andoid box gt king pro i kao što kažeš sve živo mi radi na tivimate ali volim da naučim malo više o vida operativnom sistemu i na koji način funkcioniše ta njihova prodavnica za aplikacije
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.899
Поени од реакции
7.570

Kajgana Shop

На врв Bottom