Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
neznam bas da je 'cuvena' toliko, no mozda si negdje naisao na vlasnikovu reklamu, obicno su svi najbolji, najgledaniji, najjaci itd :)))))))
Ma eto ti pogledaj napisao pozdrav ljudi ima li ko da posalje narodnu iptv i javi se bot ovde taj konan i pocne da proziva drz tamo drz vamo ja naredjujem ljudima. To cuvena ajd da ih malo pohvalim da ne bude da mi se nakaci njegovih 30 botova da mi tu ne zapene ko koronas na sputnjik V vakcinu. Medjutim taj konan bio izgleda gazda lično. Njega ko sisa on ce i onako da dobije bocu al na Sokolcu.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma eto ti pogledaj napisao pozdrav ljudi ima li ko da posalje narodnu iptv i javi se bot ovde taj konan i pocne da proziva drz tamo drz vamo ja naredjujem ljudima. To cuvena ajd da ih malo pohvalim da ne bude da mi se nakaci njegovih 30 botova da mi tu ne zapene ko koronas na sputnjik V vakcinu. Medjutim taj konan bio izgleda gazda lično. Njega ko sisa on ce i onako da dobije bocu al na Sokolcu.
Ma koji si uopće ti... Nisam te viđao.. I kakvu listu.. Od narodne stalker nema listu već se veže na flusonic.. Postoji jedna lista njihova "obićna" još je nazivaju kreka i još ima naziva raznih.. Moraš znati sta zeliš i sta tražiš, da bi ti netko uopće poslao.. Neću ja razmišljati sta bi tebi trebalo i sta si mislio.. Izjasnio si se i ostao nedorečen... Dali mac i adresa stalkera dali ta lista.. A i za tu obićnu listu isto imaju poneki mac.. Kužiš.. Nemožeš napisati samo tako kako si ti napisao.. I još nešto.. Ako si dobio onu obićnu listu i nije valjao user pass, blokiran ti je ip.. Moras promjenit ip prije nego isprobaš drugu...
 

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
dali ima program na kojemse moze vidjet koliko strem ima konekcija hvala
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo ga još jedan dečak. Druže ti da si zainteresovan da pomogneš i da nešto znaš javio bi se pp i pitao treba ti m3u ili mac a ne bi tu penio kao koronaš na sputnjik V.
Ja stvarno nemam ni volje ni želje da se kuckam sa vama botovima od Narodne iptv. Idi tamo gazdi liži znaš šta već.
Ja sam ti poslao,vec mi te zao koliko pises aj poz....
Автоматски споено мислење:

Inace da vam napomenem da vam total tv,max tv,a1 i ostalo radi na svim mogucim u vlc,magu,smart iptv apk itd..
Slika vrhunska pa slikari potrudite se malo,slikajte hahaaha.Elmo ce vam sad slikat on ima veci doseg nego ja hahahaaaa.
 
Последно уредено:
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
¸koji si ti majmun... znaš kad ćeš tako dobit.. imam cijeli panel i ovaj i onaj.. ali na ovakav naćin.. rađe ću tu javno zaljepit..
E moj ti. Ti da imaš ne bi ovde visio i mene smarao nego bi gledao to što ,,imaš,,
Nego reci ti meni kako gazda Narodne iptv placa imate dnevnicu ili po učinku ? Možda nekome treba posao pa da vidimo nesto. Sportski pozdrav
Автоматски споено мислење:

Ja sam ti poslao,vec mi te zao koliko pises aj poz....
Evo šta je čovek evo šta je ljudina.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
He, he !!!
Na ovom forumu ima raznih ekstremista, ali je svakako najgori onaj koji se krije iza ženskog lika !!!
Ludi Milojko dobio si listu, sad još samo da naučiš osnovne operacije na daljinskom !!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
He, he !!!
Na ovom forumu ima raznih ekstremista, ali je svakako najgori onaj koji se krije iza ženskog lika !!!
Ludi Milojko dobio si listu, sad još samo da naučiš osnovne operacije na daljinskom !!
Vidiš kako cijeni ljude haha... Ovaj je ljudina sto je poslao listu... A poslao mu samo da se pokaže.. Ja nevaljam jer sam mu rekao istinu... I da odgovorim njemu..

Samo da znam vlasnika narodne a znam samo za fahrudina, bolje bi radio za njega i zaradio za djecu nego ovdje djelio ljudima koji niti znaju cijeniti niti znaju sta bi a niti pokazu zahvalnost...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Vidiš kako cijeni ljude haha... Ovaj je ljudina sto je poslao listu... A poslao mu samo da se pokaže.. Ja nevaljam jer sam mu rekao istinu... I da odgovorim njemu..

Samo da znam vlasnika narodne a znam samo za fahrudina, bolje bi radio za njega i zaradio za djecu nego ovdje djelio ljudima koji niti znaju cijeniti niti znaju sta bi a niti pokazu zahvalnost...
Ja rekoh da je budala ko mu pošalje, jer pred Ludim Milojkom se ne bacaju liste i macovi, ne zato što ne razume šta i čemu služe već što će na kraju nagrditi darodavce !
Ne dajte svetinje psima; niti bacajte bisera svojih pred svinje da ih ne pogaze nogama svojim, i okrenuvši se ne rastrgnu vas
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
broj konekcija se odnosi na account-listu-mac adresu, a ako je u pitanju neki flussonic stream ili sličan njemu, ne znam kako se može videti koliko se ljudi nakačilo na njega, to može admin da vidi u svom panelu!
Misliš tvoj gazda moze da vidi?
Автоматски споено мислење:

Vidiš kako cijeni ljude haha... Ovaj je ljudina sto je poslao listu... A poslao mu samo da se pokaže.. Ja nevaljam jer sam mu rekao istinu... I da odgovorim njemu..

Samo da znam vlasnika narodne a znam samo za fahrudina, bolje bi radio za njega i zaradio za djecu nego ovdje djelio ljudima koji niti znaju cijeniti niti znaju sta bi a niti pokazu zahvalnost...
Opet peniš ccc pozdravi gazdu. Danas si penio za bonus dnevnicu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom