Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Danas sam odgledao film i dotaci cu se samo filma kao filma bez politicke pozadine i konotacije. Film ima jako predvidivu pricu sto te ne veze dva sata da ga gledas osim sto zivi od price o Jasenovcu samom. Da budemo iskreni, scenario je jako, jako tanak i mislim da nece ostaviti neki veci dojam na internacionalnom planu. Opet ponavljam, ovo je moje vidjenje filma kao filma i radnje bez da omalovazam ili podcjenjujem zrtve u Jasenovcu.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Taj film su cetnici snimili da bi napravili nered na balkanu koji nema veze sa stvarnoscu.Cijeli svijet je taj film blokirao osim par ljudi u Makedoniji na kajgani.Hmm
A i ti si inteligentan neverovatno...A ko su ti to četnici koji su snimili film?
Nego...idi pogledaj šta je sa ovcama, izgleda su se razbežale iz nepoznatog razloga....
Автоматски споено мислење:

Vole jesi li kada čuo za Škabrnju,Vukovar itd.?vole jesi li ikada čuo ovo?
to ti je idol,ebem tebe i njega,kaže sinoć na pinku redatelj Dare da je nastavak snimanje oluje,može snimanje oluje početi od ovoga govora
Nema šta, načitan si, razborit i elokventan...
 
Член од
11 март 2017
Мислења
34
Поени од реакции
7
snimljen je u somboru u hangarima a platio ga je vucic i dodik
Автоматски споено мислење:

sto nisu platili da se snimi srebrenica
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Ja se bojim, da istoriju nema sanse da menjamo. Nitko od nas. Mozda je zato i slabo, da se na forumu u temi koja niti ima icega vezajuceg za takve stvari raspravlja...
 
Член од
11 март 2017
Мислења
34
Поени од реакции
7
to sto se desavalo u jasenovcu niti stoti dio nije sto je bilo u vukovaru,stonisu cetnici nisu snimili film o vukovaru i ona zla koja su pocinili
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Vole jesi li kada čuo za Škabrnju,Vukovar itd.?vole jesi li ikada čuo ovo?
to ti je idol,ebem tebe i njega,kaže sinoć na pinku redatelj Dare da je nastavak snimanje oluje,može snimanje oluje početi od ovoga govora,ne opravdavam jasenovac ni u ludilu,samo da se zna i ovaj je ubijen puno prije od 41 https://hr.wikipedia.org/wiki/Atentat_u_Narodnoj_skupštini_1928.
Ja sam čuo ja sam iz vukovara
 

Kajgana Shop

На врв Bottom