Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Абе вие сте бетер од деца, сигурно повеќето сте 30+...Срамота. Баш добар пример сте, ја не знам што спијат админите.
Џабе јас како модератор ќе реагирам, ќе дадам опомена со казнени поени ќе се смират и по некое време пак некој ќе се појави со навреди. Не гледам опција кај модераторите да може одма да се банира. Изгледа само со казнениве поени може да банираат модератори.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Џабе јас како модератор ќе реагирам, ќе дадам опомена со казнени поени ќе се смират и по некое време пак некој ќе се појави со навреди. Не гледам опција кај модераторите да може одма да се банира. Изгледа само со казнениве поени може да банираат модератори.
Убаво,ама вака повеќе неможе...Скоро секој ден иста слика и исти муабети...Нешто треба да се преземе...
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
@Sota nemoj nas sramotit imamo svoj forum.Ti bas moras po svom.Banirali smo ih i kraj price.
Dsuki je u pravu kad kaze da ste za njima dojurili govorim i za intera,crowa ovde na ovaj forum.Setimo se samo doslovno sa
onim slikama daltona ubijali ih svako vece.Copar vas bio ko neki kerovi se klali.
Vredali ste ih i sad imamo ovo danasnje stanje.Kako niko od nas sa SF ne ulazi u polemike sa njima jedino ti i samo ti uvek sramotis SF.Drug opameti se vec jednom zauvek.Prica je davno zavrsena.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Дали има некој расположен да го прашам нешто во врска со MAC листите. Нека ми пише ПП.
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
Preko koje aplikacije se mogu gledati liste sa Mac adrese na Samsung smart tv...(Duplex i ottplayer mislim da ne podrzavaju mac).
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Rabotat samo od Mk od nadvor ne. Mene mi treba za od nadvor zatoa baram od tvstanici.net nekoj ako ima aktuelni strimovi ili da mi izvadi. Fala mnogu!
ама затоа тука си во грешка
тв станици земаат од А1 коишто работат само во МК
Автоматски споено мислење:

Абе вие сте бетер од деца, сигурно повеќето сте 30+...Срамота. Баш добар пример сте, ја не знам што спијат админите.
тоа сум го напишал повеќе пати,,не 30 а сите се +40.а најголемите чаламџии се +60
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Ako neko zeli podijeliti domacu m3u listu za smart tv koju koristim za moj osobni tv moze poslati na pm. Svim dobrim ljudima lijepi Pozdrav
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@dsuki @panelrazarac пријателе...ти си изгледа еден исти лик
по прозивкиве овде.
со тебе немам комуницирано на приватни пораки никогаш!!!
гледам ме прозиваат дека си ме купил за неколку листи :) :LOL:
а јас со тебе сум немал никаква комункиација до сега

гледам ти и неколку други членови ги водите своите "ратови" на ова поле,,,,,
во иднина водете си ги на ваше поле или во приватна порака!!!
само ги замарате другите членови!

ако продолжите така ,,,ќе бидете санкционирани!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Последно уредено:
Член од
31 мај 2009
Мислења
72
Поени од реакции
30
Здраво,

Купив нов Андроид Бокс со S905x процесор о 4 гб рам меморија по препорака на Марко Цепенков. На стариот бокс гледав само m3u листи бидејќи OTT и STB го блокираа целиот бокс и неможев да користам MAC адреси.

Ако има некој вишок MAC адреса и да сака да сподели нека прати по ПП. По можност EX YU и UK канали да има.

Благодарам
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
имаш купено со процесор S905x3 само заборави да ни кажеш,која марка,модел е)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom