Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Moze li pomoc oko Zugzang modula 3.0.4 krekovan kako da se pokrene. pm molim. ostale verzije mi rade
Автоматски споено мислење:
ako je kakovan, onda bi trebalo da se pokrene bez problema.. ako nece onda nije ispravno krakovan....pokusaj ugasiti internet, pa onda startvotai, ako startuje, onda upali net ponovo....inace sam modul je nista koristi.. boli od njega je iptv tools 1.0.6....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.856
Pod krilaticom „Arbeit macht frei“ koju su Nemci lansirali verujući da sa sebe na neki način skidaju odgovornost a logorašima čine uslugu, u mestu Dahau, dvadesetak kilometara severno od Minhena, otvoren je prvi koncentracioni logor u Drugom svetskom ratu. Dahau je 22. marta 1933. u svečanoj atmosferi, kako i dolikuje, otvorio Hajnrih Himler a Britanci i Amerikanci su ga oslobodili 29. aprila 1945. godine.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
Pod krilaticom „Arbeit macht frei“ koju su Nemci lansirali verujući da sa sebe na neki način skidaju odgovornost a logorašima čine uslugu, u mestu Dahau, dvadesetak kilometara severno od Minhena, otvoren je prvi koncentracioni logor u Drugom svetskom ratu. Dahau je 22. marta 1933. u svečanoj atmosferi, kako i dolikuje, otvorio Hajnrih Himler a Britanci i Amerikanci su ga oslobodili 29. aprila 1945. godine.
Da ali ja opet nevidim poveznicu tog servera sa fašistima.. A i ovaj natpis koji je naveo nema veze sa fašistina nego nacistima... A inaće to je izreka koja se kristala svugdje...
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Zapio sam, evo večer peta.
A bilo je i krajnje i nužno.
Tamburašima sam laka meta
Svirajte mi nešto manje tužno.

Zapio sam, ja baraba stara
Potrošio i buduću plaću
Nova pjesma kao iz rukava
Da produžim tugu, ja sve dat ću.

Čini mi se da je bliže kad je spominjem,
Najlakše bi bilo da je noćas proklinjem
To s moje strane nebi bilo fino
Al' bi dobro došlo novo vino.
Može, novu rundu daj
A staru pjesmu zapjevaj.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
19 август 2018
Мислења
150
Поени од реакции
515
Da ali ja opet nevidim poveznicu tog servera sa fašistima.. A i ovaj natpis koji je naveo nema veze sa fašistina nego nacistima... A inaće to je izreka koja se kristala svugdje...
Bez namere da ulazim u polemiku , ali ovo moram da prokomentarisem.
Citiram tvoje reci :
"A i ovaj natpis koji je naveo nema veze sa fašistina nego nacistima... "
Nas narod kaze:Nije šija nego vrat.
Opet citiram:
"A inaće to je izreka koja se kristala svugdje..."
A ovom drugom recenicom rekao si sve o sebi ...
Pozdrav!
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Bez namere da ulazim u polemiku , ali ovo moram da prokomentarisem.
Citiram tvoje reci :
"A i ovaj natpis koji je naveo nema veze sa fašistina nego nacistima... "
Nas narod kaze:Nije šija nego vrat.
Opet citiram:
"A inaće to je izreka koja se kristala svugdje..."
A ovom drugom recenicom rekao si sve o sebi ...
Pozdrav!
Kolega, ni ja nisam razumio sta je on htio reci, a izgleda ti si razumio, pa ako te mogu zamoliti da mi te njegove rijeci razjasnis.
Hvala!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom