Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
ma sve ce da ide na cs ponovo svi paketi max ide odlicno total sad zasad ide polovicno al bitno da je krenulo
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
102
Поени од реакции
220
Nije mi jasno zbog cega javno govorite da radi TTV i Max tv :( jel znate sta se unazad desilo sa Max tv kada se javno pricalo o tome:facepalm:..............
 
Последно уредено:
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.965
Поени од реакции
1.240
А што они трева пасат и незнаат дека оди во кардшеринг па сега треба да се крие ? Па нивен поголем проблем им е Ип тв отколку Кардшерингот.
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Nije mi jasno zbog cega javno govorite da radi TTV i Max tv :( jel znate sta se unazad desilo sa Max tv kada se javno pricalo o tome:facepalm:..............
Drug moj,pun ti je facebook grupa koje vec neko vreme objavljuju slike i od MAX TV I TTV i svih ostalih tako da to odavno nije tajna.Cim je na facebook podrazumeva se da znaju "svi"
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
102
Поени од реакции
220
Drug moj,pun ti je facebook grupa koje vec neko vreme objavljuju slike i od MAX TV I TTV i svih ostalih tako da to odavno nije tajna.Cim je na facebook podrazumeva se da znaju "svi"
Ama znam jasno mi je ali sve je bolje sto se manje spominje,aj ako su toliko pametni nek objave sliku od Msat nekog kanala;) :icon_lol:
 
Член од
6 февруари 2012
Мислења
11
Поени од реакции
5
Zdravo drugovi.
Kriza za stabilnu i dobru all-round listu. Ako neko ima moze na pm?

zahvalan unaprijed
Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom