Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A zasto trebaju liste da rade u vlc jel stvarno ima neko da gleda tv preko racunara?
U dnevnoj, spavacoj i jos jednoj sobi gledam SBB kablovsku, a u svojoj sobi na jednom velikom monitoru gledam IPTV i Eon TV, a na drugom velikom monitoru satelitsku, i mir bog ! :)
Da u dnevnoj stavljam liste i da me zena gnjavi, stvarno nemam nameru, a ni potrebu !
Mogu zamisliti kakva je borba oko daljinskog, ako se u kuci ima samo jedan TV u dnevnoj sa svim listama ! :D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
I u dvoristu ! ;) A, na prolece cu tv i napolju na terasu sa sve zvucnicima, komsijama da priustim zadovoljstvo ! :D
Автоматски споено мислење:

Kako sam samo pizdeo, kada sam kao mlad gledao starce u dobrim autima sa super ribama, jbg. polako se blizim tome ! :)
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Pozdrav, novi sam ovde i nadam se da ne krsim neko pravilo postavljajuci post. Zamolio bih ako neko ima kakvu listu sa sto vise dokumentarnih kanala na srpskom jeziku (HD bi bio pozeljan :cool:). Moze i sa MAC da ubacim u STB emu.

Hvala unaprijed
napravi koji post bio bi red prije trazenja liste
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Poslao sam dosta kvalitetnih lista... sad imam opet nekih molbi za liste 6 clanova je zasigurno zamolilo za listu.... nije da ih nemam ali... ja bi sad trebao 24/7 biti aktivan da bi ispostovao sve vas... ocu reci tu nema kraja zato malo cu da odmorim... bez ljutnje... nisam te Pm otvarao... ako je neko od doticnih pitao nesta drugo osim za listu nek se javi ponovo ....

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Poslao sam dosta kvalitetnih lista... sad imam opet nekih molbi za liste 6 clanova je zasigurno zamolilo za listu.... nije da ih nemam ali... ja bi sad trebao 24/7 biti aktivan da bi ispostovao sve vas... ocu reci tu nema kraja zato malo cu da odmorim... bez ljutnje... nisam te Pm otvarao... ako je neko od doticnih pitao nesta drugo osim za listu nek se javi ponovo ....

Pozdrav
Ako oces bit kralj nema i nocne ima da radis a sex zaboravi hahahahah
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Poslao sam dosta kvalitetnih lista... sad imam opet nekih molbi za liste 6 clanova je zasigurno zamolilo za listu.... nije da ih nemam ali... ja bi sad trebao 24/7 biti aktivan da bi ispostovao sve vas... ocu reci tu nema kraja zato malo cu da odmorim... bez ljutnje... nisam te Pm otvarao... ako je neko od doticnih pitao nesta drugo osim za listu nek se javi ponovo ....

Pozdrav
Hahaha
Ne!!! Trebas uvek biti dostupan i uvek da saljes liste i to sa dokazima da lista radi ili ce se naljutiti
I opet nisi dobar
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sa dobrom c linijom se moze gledati sve na Bulgaria Sat-u 1.9e, a na 16e RTL-ovi i FOX-ovi kanali !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom