Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ti izgleda da ne razumes sta pise zombi202. Ti si napisao da moze da se izvadi strim sa token sa urlhelper i gledati u vlc. On ti kaze da ne moze sa nordicone, i ti si poco da odogovaras sasvim drugo. Pricas kako si pun lista, kako si lep, kako sve znas, a niko te ne pita za to. Prica se o token u vlc.
:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ti izgleda da ne razumes sta pise zombi202. Ti si napisao da moze da se izvadi strim sa token sa urlhelper i gledati u vlc. On ti kaze da ne moze sa nordicone, i ti si poco da odogovaras sasvim drugo. Pricas kako si pun lista, kako si lep, kako sve znas, a niko te ne pita za to. Prica se o token u vlc.
Ne razume taj nista, bitno liku da okaci sliku treba i to razumeti, lik nema zivot van foruma.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
@zombi202

ima i ona stara koja kaze ..... :D :D :D



Pozdrav
Автоматски споено мислење:

@Sota Probaj to sto si napisao sa nordicone i javi radi li. :D
Kao sto sam rekao radi nordicone u Vlc
Ti izgleda da ne razumes sta pise zombi202. Ti si napisao da moze da se izvadi strim sa token sa urlhelper i gledati u vlc. On ti kaze da ne moze sa nordicone, i ti si poco da odogovaras sasvim drugo. Pricas kako si pun lista, kako si lep, kako sve znas, a niko te ne pita za to. Prica se o token u vlc.
Ja razumijem samo... ti ne razumijes .....
Ne razume taj nista, bitno liku da okaci sliku treba i to razumeti, lik nema zivot van foruma.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Naravno .....



zadovoljni ?? i sta sad? pametne glave :D :D :D :D ... podijelite koju listu ljudima kao ja ...

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Mislim da retko neko gleda IPTV preko racunara i preko vlc plejera pored uznapredovale tehnologije smart televizora,Android boxova... itd, itd... cast izuzecima.... ;):D:)
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ne razumem neke kolege ovde. Radi se o Soti.samo da napomenem da sa covekom nisam nikad komunicirao ali
On objasnio jedan od najlaksih nacina za gledanje listi sa play tokenom u vlc negde to uspeva negde ne i neki sta rade ismevaju ga ne veruju mu i on jos mora da dokaze da je tako
Mislim kolko ljudi tolko cudi

PS: Ili cekajte scriptu za play token neko ce najverovatnije da je (ne)objavi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne razumem neke kolege ovde. Radi se o Soti.samo da napomenem da sa covekom nisam nikad komunicirao ali
On objasnio jedan od najlaksih nacina za gledanje listi sa play tokenom u vlc negde to uspeva negde ne i neki sta rade ismevaju ga ne veruju mu i on jos mora da dokaze da je tako
Mislim kolko ljudi tolko cudi

PS: Ili cekajte scriptu za play token neko ce najverovatnije da je (ne)objavi
Oce oce sto posto malo morgen objavit vise hahahahh
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
57
Поени од реакции
65
Sota je dobar covek, nije sav zivot samo liste, pozdrav za majstora Sotu:) (nemoj molim te da stavljas slike zadruge, zivota ti) i, kada budes imao neku bitku viska ako moze, ona ne radi vec dugo ;) pozdrav svim ljudima dobre volje a ostali trudite se da budete dobre volje znali ili ne znali da nalazite liste, a ne pakosni
 

Kajgana Shop

На врв Bottom