Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 јуни 2017
Мислења
13
Поени од реакции
3
Nema sta da probam ... dal radi ili ne od Milion lista sto imam kao da mi stalo do te nord .... da palim comp .. palim Stb .. uzimam token .. stavljam u listu ne pada mi na pamet

Ko je clan SF-a lista koja je stavljena javno pod Hide tamo prije nekih 4 mjeseca domaca lista i Dan danas radi ko ju zeli moze da ju dobije da se uvjeri .. stavio u google nema je nigdje osim na SF-u .. barem meni nije izbacilo listu.....
Pozdrav
moze ta lista
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Sve sto je @Sota objasnio je tacno. Sinoc sam eto iz bas te namjere pokrenuo STB sa nordicone i skinuo token pa ubacio u postojeci link i pokrenuo u VLC. Radi ko bombona, medjutim da vadim pojedinacno od svakog kanala i ubacujem u linkove ne pada mi na pamet. Mozda postoji neki nacin koji je jos sakriven ali nije mi ni potreban posto imam sta da gledam. Cudi me nasa balkanska pohlepa pojedinaca da imaju sto vise listi. Pa zar mozete sve da gledate odjednom, cemu tolika potraznja "daj mi ovu" - "daj mi onu"? Mnoge liste, mac-ovi koji su postavljeni davno na forumu jos uvijek rade samo zasto se truditi da se nadje kad moze sve na gotovo da se dobije... Na zalost nije ni cudo sto nam je takvo uredjenje, drustvo i okolina...:-(
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Sota je dobar covek, nije sav zivot samo liste, pozdrav za majstora Sotu:) (nemoj molim te da stavljas slike zadruge, zivota ti) i, kada budes imao neku bitku viska ako moze, ona ne radi vec dugo ;) pozdrav svim ljudima dobre volje a ostali trudite se da budete dobre volje znali ili ne znali da nalazite liste, a ne pakosni
Slazem se sa tobom u potpunosti,jos bih dodao ako moze da se ne stavljaju slike od happy tv..jer oni nemaju drugi program sem zadrugu i slicna sr..a

 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Skeniram ovaj server


pa skenirajte mozda vam se posreci ili ako ju neko vec ima slobodno nek ju objavi javno... mogao bi i ja jer je presla limit :D

Pozdrav
Ma kako vam ne dojadi vise te maceve jebavat pa to je za klince koji idu u predskolo imate bolje nacine kako vadit liste i to na tisuce svih vrsta.Jedva cekam da svi predu na token hahahah neznam sta cekaju vise ovi lipicaneri od gazdi jebemti ih lijenih,pa cemo gledat u miru vise
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Sve sto je @Sota objasnio je tacno. Sinoc sam eto iz bas te namjere pokrenuo STB sa nordicone i skinuo token pa ubacio u postojeci link i pokrenuo u VLC. Radi ko bombona, medjutim da vadim pojedinacno od svakog kanala i ubacujem u linkove ne pada mi na pamet. Mozda postoji neki nacin koji je jos sakriven ali nije mi ni potreban posto imam sta da gledam. Cudi me nasa balkanska pohlepa pojedinaca da imaju sto vise listi. Pa zar mozete sve da gledate odjednom, cemu tolika potraznja "daj mi ovu" - "daj mi onu"? Mnoge liste, mac-ovi koji su postavljeni davno na forumu jos uvijek rade samo zasto se truditi da se nadje kad moze sve na gotovo da se dobije... Na zalost nije ni cudo sto nam je takvo uredjenje, drustvo i okolina...:-(
Pa gde si ti mela?? Koja si ti, dugo te nije bilo, sad odjednom komentarises neke nebitne stvari, malo cudno, zar ne???
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Vidim ovde se stalno sprdate i to šota što puštaš u vlc nije trajno nema vajde menja se tako da nije rešenje uopšte.... To traje možda dan, tako da to i jeste smejurija od ljudi.... Da svi se vraćaju polako na v2 i nema šta da se priča na ovu temu, nećemo se ponavljati non stop, čitam postove i ne verujem da ljudi kao da imaju amneziju i sve što je bilo to je i sad, nikakve razlike nema, play token pa šta, gleda se sve i gotovo, kad će se zapečatiti ova priča koju non stop okrećete... Iskreno ništa novo ne čitam, sve isto kao i pre pola godine.
 
Член од
2 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
1
Pozdrav, novi sam ovde i nadam se da ne krsim neko pravilo postavljajuci post. Zamolio bih ako neko ima kakvu listu sa sto vise dokumentarnih kanala na srpskom jeziku (HD bi bio pozeljan :cool:). Moze i sa MAC da ubacim u STB emu.

Hvala unaprijed
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
@Milos Obilic zar je bitno ko sam i gdje sam? Tu sam gdje mi je zanimljivo da naucim nesto, trudim se, pokusajem i dodjem do nekog zakljucka kao i uspjeha zahvaljujuci mnogim ljudima koji nesebicno zele da upute ostale korisnike ka pravom cilju ali ne direktno da im dostave sve na tacni sto i jeste zanimljivo citati izmedju redova sta su time htjeli reci. Za mene vise nego dovoljno da mogu naci sto zelim i da gledam sto me interesuje. Sto se tice komentarisanja o nebitnim stvarima kao sto pises, samo je bila potreba da kazem kako "@Sota ima pravo sto se tice token-a da radi u VLC-u a sad jel dugog vijeka, da li ce raditi 1 dan ili 5 o tome nije bilo rijeci. Ako je to cudno onda nemam sta reci. Lijep pozdrav tebi i ostalim korisnicima u ovoj hladnoj novembarskoj suboti...
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
A zasto trebaju liste da rade u vlc jel stvarno ima neko da gleda tv preko racunara?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
User:admin
Pas: celeron123$
1572703040897.png
Автоматски споено мислење:

http:// 159.203.45.143:88/stalker_portal/server/adm/
User: Admin
Pas: Jesusall123
1572703379729.png
Автоматски споено мислење:

User:Admin
Pas:123654ok
1572703772283.png
Автоматски споено мислење:

User:admin
Pas: 26220000
1572704118295.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom