Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A sta to nece ici ko ti ce nekome nesto zabranit hahaha
Daj se vise pogledaj u ogledalo laprdas ovdje na forumu ko da ti pola mozga samo funkcionira majke mi mile bas bih te htio javno upoznat da vidim sta se to skriva u tvojoj glavi.Ovdje ko da vas pola izgubljeno u vremenu i prostoru kao da ste zalutali u 21 stoljece.Liste i kanali jebote jako vazni segmenti u zivotu od toga se umire ako nemas pink,ajte vise jebo vas ko djeca od 6 godina.Pola vas ovdje bolesno jer ste se izgubili izmedu nekoliko forumu.Fuj cista bolest,jebo vas liste kad niste u mogucnosti izdvojit jednu veceru za placeni max tv total ili sta vec,ma pocnite vec jednom zivit istrunut ce te na ovim forumima ,zene ce vam naci jebace a vi ce te drkat na stranice i slike fuj
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
419
Поени од реакции
506
Daj se vise pogledaj u ogledalo laprdas ovdje na forumu ko da ti pola mozga samo funkcionira majke mi mile bas bih te htio javno upoznat da vidim sta se to skriva u tvojoj glavi.Ovdje ko da vas pola izgubljeno u vremenu i prostoru kao da ste zalutali u 21 stoljece.Liste i kanali jebote jako vazni segmenti u zivotu od toga se umire ako nemas pink,ajte vise jebo vas ko djeca od 6 godina.Pola vas ovdje bolesno jer ste se izgubili izmedu nekoliko forumu.Fuj cista bolest,jebo vas liste kad niste u mogucnosti izdvojit jednu veceru za placeni max tv total ili sta vec,ma pocnite vec jednom zivit istrunut ce te na ovim forumima ,zene ce vam naci jebace a vi ce te drkat na stranice i slike fuj
Kad bolje razmislim upravu si.Prvi ja ,imam stalkera vrhunski bar 20-tak a tako reć uopće ih ne gledam.Koju ukatmicu lige prvaka i to je to.Ali šta se može ,takvi smo mi ljudi!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009

Malo popravi kvalitet, sramota je ovo nekom pokloniti a kamoli platiti.
Torpedo vidis da si glup pa nema on veze sa gradinom bolje da neznas ko se krije iza tok nicka hahah majke mi mile i tebi fali daska u glavi pitaj ako ti nesto nije jasni vidis da vas jebavaju ovdje nekoliko clanova hahah a vi popusili ko i uvijek ko sta si i popusio da neko meni daje nesto iz vaseg jebanog vipa,krivo te informiseju
Автоматски споено мислење:

Kad bolje razmislim upravu si.Prvi ja ,imam stalkera vrhunski bar 20-tak a tako reć uopće ih ne gledam.Koju ukatmicu lige prvaka i to je to.Ali šta se može ,takvi smo mi ljudi!
Pa naravno aj molim te reci mi kakva korist po cijele dane visit ovdje i citat sta je ko napisao,ja imam max tv sa hd kanalima i sta gledam po neku tekmu,meni ljepse da odem u vinograd nesto okrenemo odkartamo koju belu i uzivancija, a ne da se prcimo ovdje sta je neki virtualni jebandija napisao.Pa ovdje imaju ljudi po 10 naloga sami sa sobom pricaju sebi lajkaju.Pa tu u rasparvi sudjeluje 20 ljudi po nekoliko nickova, i 6 ljudi koji lajkaju hahah
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom