Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 ноември 2017
Мислења
38
Поени од реакции
19
Daj se vise pogledaj u ogledalo laprdas ovdje na forumu ko da ti pola mozga samo funkcionira majke mi mile bas bih te htio javno upoznat da vidim sta se to skriva u tvojoj glavi.Ovdje ko da vas pola izgubljeno u vremenu i prostoru kao da ste zalutali u 21 stoljece.Liste i kanali jebote jako vazni segmenti u zivotu od toga se umire ako nemas pink,ajte vise jebo vas ko djeca od 6 godina.Pola vas ovdje bolesno jer ste se izgubili izmedu nekoliko forumu.Fuj cista bolest,jebo vas liste kad niste u mogucnosti izdvojit jednu veceru za placeni max tv total ili sta vec,ma pocnite vec jednom zivit istrunut ce te na ovim forumima ,zene ce vam naci jebace a vi ce te drkat na stranice i slike fuj

Konacno da si se i ti opametio, ako ovo iskreno mislis i govoris. Jer cinilo mi se da si i ti bio malo zaglibio oko tog IPTV.

Valjda ce i drugi vidjeti i shvatiti da su previse zaglibili oko potpune nebitne stvari u ljudskim zivotima.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
22
Поени од реакции
7
Pa kako da radi 80.72.72.22-29, nakon što ste objavili sve makove po svi forume i čak pitali ste da li to još uvijek radi
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Neznam al stvarno mislim da je to bolesno momci nam daju macove a vi ih dajete drugim forumima al zato sad nemamo nista od makova ....BOLESNO
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Konacno da si se i ti opametio, ako ovo iskreno mislis i govoris. Jer cinilo mi se da si i ti bio malo zaglibio oko tog IPTV.

Valjda ce i drugi vidjeti i shvatiti da su previse zaglibili oko potpune nebitne stvari u ljudskim zivotima.
Ma jok ja ko u kaficu kad pijem znam kad treba stati a uprkos tome imam na dva uredaja max tv, plus max tv go na tri uredaja, evo na jedan uredaj mi zet gleda u njemackoj ,jedan sam zamijenio sa kolegom za A1 za van radi planet sportova i jos ima viska hahah.Stvarno iptv je zadnja stavka u zivotu
plus toga ako oces glumit frajera i dijelit liste ovdje gdje ljudi imaju ja znam jednog ima preko 30 naloga ti nemas sanse da imas svoj zivot ocu rec kvalitetan zivot.Jer dodes kuci sjednes za komp i sta radis trazis da nekome aj recimo poklonis listu pod navodnicima a ovaj ti u pozadini kaze u sebi hvala supak samo ti trazi i dijeli ja ode da si malo pozabavim sa bitnim stvarima.I tako danima ,satima prode godina sta si radio gdje si bio sta si vidio nista ama bas nista.Tuckas se sa nekoliko nepoznatih i ode ti zivot a za sta iptv sama rijec kad izgovoris ti kaze pa sta danas si svak moze priustit legalnog provajdera.Jer ako treba nekom da ti ovdje napise ti si kralj ti si car i da se sa tim ti hranis tj svoju dusu onda si bolestan i to jako bolestan.Ne hvala meni to ne treba u zivotu jer za mene je to ovisnost a ovisnost je bolest drugim rijecima.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Torpedo vidis da si glup pa nema on veze sa gradinom bolje da neznas ko se krije iza tok nicka hahah majke mi mile i tebi fali daska u glavi pitaj ako ti nesto nije jasni vidis da vas jebavaju ovdje nekoliko clanova hahah a vi popusili ko i uvijek ko sta si i popusio da neko meni daje nesto iz vaseg jebanog vipa,krivo te informiseju
Pišeš dugo i dosadno. Mjenjaš mišljenja ko čarape. Moljakaš ljude porukama da ti daju skripte, alate, liste...Pljuleš po dojučerašnjim najboljim prijateljima. Ljubomoran si što onog tvog dugogodišnjeg mentora zovu kralj a ti ostade samo kraljeva bitch. Kažeš glup sam, možda i jesam samo se to ne određuje na taj način - priznajem, nemam pojma ko je gazda kojeg panela, niti ću ikad znati jer me to ne interesuje.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
27 февруари 2017
Мислења
7
Поени од реакции
7
48h znaci 2 dana i 2 noci, ako ne proviris ni na jedan forum za tebe ima nade, inace .... :eek::confused:
Автоматски споено мислење:


Davno sam pitao da li se slovenacki EON moze gledati u Srbiji, i obrnuto?
Izgleda samo uz Cyberghost VPN.
Probao sam i druge ali samo Cyberghost
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pišeš dugo i dosadno. Mjenjaš mišljenja ko čarape. Moljakaš ljude porukama da ti daju skripte, alate, liste...Pljuleš po dojučerašnjim najboljim prijateljima. Ljubomoran si što onog tvog dugogodišnjeg mentora zovu kralj a ti ostade samo kraljeva bitch. Kažeš glup sam, možda i jesam samo se to ne određuje na taj način - priznajem, nemam pojma ko je gazda kojeg panela, niti ću ikad znati jer me to ne interesuje.
Pogubio si se u vremenu i prostoru ne trzam na tvoje postove hhahahha i ne konzumiram moljakanje:angel:
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Daj se vise pogledaj u ogledalo laprdas ovdje na forumu ko da ti pola mozga samo funkcionira majke mi mile bas bih te htio javno upoznat da vidim sta se to skriva u tvojoj glavi.Ovdje ko da vas pola izgubljeno u vremenu i prostoru kao da ste zalutali u 21 stoljece.Liste i kanali jebote jako vazni segmenti u zivotu od toga se umire ako nemas pink,ajte vise jebo vas ko djeca od 6 godina.Pola vas ovdje bolesno jer ste se izgubili izmedu nekoliko forumu.Fuj cista bolest,jebo vas liste kad niste u mogucnosti izdvojit jednu veceru za placeni max tv total ili sta vec,ma pocnite vec jednom zivit istrunut ce te na ovim forumima ,zene ce vam naci jebace a vi ce te drkat na stranice i slike fuj
ja mislim da si ti najbolesni covejk na forumima , i nemoj da pricas svasta o ljudima koje neznas!! bolje da me ne upoznas javno jer neznas nista tako da ti je bolje da zacepis gubicu


Meni je posao da budem na forumima a tebi je bolest !!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom