Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 септември 2016
Мислења
95
Поени од реакции
4
Free IP TV 3600 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS
**********



**********
Download
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Ako neko ima neku listu, sve mi stalo opet ;)
evo stize da vidis koj kanali sa u HD u HR .To sa jedini na balkanu koj nemat nazionalni kanal drzavna tv u HD formatu i nece biti skoro.hehehe.Tako da drug Sota ima mnogo da ceka da gleda HRT1 u HD.hahaha
 

Attachments

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
3_x_playlist_Exenet_EXyu_UDP_Working_IP_Port_OK






5_X_playlist_giantofthefuture.gleeze.com_Sportklub_1-6_Sport_XXX







Exyu_Astra_Hrvatski_Telekom_8004_9002_OK







EXyu_Flussonic_stable_Update_new_Channels







EXyu_RTL_RTL2_RTL_Kockica_Optima_telekom







8_x_Netflix_Premium_Account







8_X_playlist_sekoiptv.ddns.net_Exyu_SkyItaly_SkyGeramny_UK_Sport_XXX







17_X_playlist_wecandothis.gq_EXyu_SkyItaly_SkyGermany_UK_Sport_XXX







82.114.81.66_EXYu_Albania_Sport_XXX






130.185.144.63_SkyUK_SkyItaly_USA_SPort_XXX_Expire_Null__Max_Conections_12







iptvtotal.bestcam.info_Exyu_SkyItaly_SkyGermany_NL_Sport_XXX_EXpire_05.07.2018
hvala nolte ti jedini dajes liste
 
I

ilijao88

Гостин
Moram da se ukljucim u sve ove rasprave... Drusvo niko ije mislio da se javno kaci i deli nego da se pomazemo imamo pm ili pp pa ko zeli nekome da kaze nesto taj ce i reci usmeriti ga ili pokazati, niko ne trazi da mu se da sve kazem opet meni su eto bas kvde neki koji su zaista ok rekli neke sitnice mozda nisu toliko bitne ali dali su mi male smernice bilo to idp ili skeniranje u/p, jedino za mac kazu izbegavaj a narodne i art i tako neke "udarne" su na mac... Ok postujem kako mi kazu, ali iskreno da vam kazem dok se mac nalazio nesto se i gledalo, sad sve teze i teze... @dux4 je u pravu treba vremena da se posvetis svemu, ali ja prvi kazem da zbog posla nemam bas toliko vremena za sve da se posvetim, zato trazim sto vise smernica kako bih na sto brzi nacin naucio mnogo toga... Istitao sam skoro sve sa kajgane pa i sf, mogu vam reci da zaista ima dosta toga, ali i to je sturo i svi isto govore, obilaze kao kisa oko kragujevca, ja kad se interesujem za art niko ni a da kaze sve sto sam dobio je "zaobici u velikom krugu", a mnogi su je ovde nalazili i vidim kacili dosta toga o njoj, jedino sto ne nalazim neke glavne stvari tj. Ojasnjenja o sta su to tokeni, user agenti i kako ljudi dolaze i do takvih stvari, kao i do novih linija za povlacenje art liste i kako i gde oni i dalne to kupe sve te informacije, citam ipo forumima i ne verujem da svi se samo prave pametni... A ako zelite da gledate duze neke liste NE KACITE JAVNO JER IH TIME UGASITE... Toliko od mene...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Може некој да најде целосна верзија андроид на IPTV Extreme pro најнова верзија ? Имам една стара верзија ама нешто зеза со EPG.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Moram da se ukljucim u sve ove rasprave... Drusvo niko ije mislio da se javno kaci i deli nego da se pomazemo imamo pm ili pp pa ko zeli nekome da kaze nesto taj ce i reci usmeriti ga ili pokazati, niko ne trazi da mu se da sve kazem opet meni su eto bas kvde neki koji su zaista ok rekli neke sitnice mozda nisu toliko bitne ali dali su mi male smernice bilo to idp ili skeniranje u/p, jedino za mac kazu izbegavaj a narodne i art i tako neke "udarne" su na mac... Ok postujem kako mi kazu, ali iskreno da vam kazem dok se mac nalazio nesto se i gledalo, sad sve teze i teze... @dux4 je u pravu treba vremena da se posvetis svemu, ali ja prvi kazem da zbog posla nemam bas toliko vremena za sve da se posvetim, zato trazim sto vise smernica kako bih na sto brzi nacin naucio mnogo toga... Istitao sam skoro sve sa kajgane pa i sf, mogu vam reci da zaista ima dosta toga, ali i to je sturo i svi isto govore, obilaze kao kisa oko kragujevca, ja kad se interesujem za art niko ni a da kaze sve sto sam dobio je "zaobici u velikom krugu", a mnogi su je ovde nalazili i vidim kacili dosta toga o njoj, jedino sto ne nalazim neke glavne stvari tj. Ojasnjenja o sta su to tokeni, user agenti i kako ljudi dolaze i do takvih stvari, kao i do novih linija za povlacenje art liste i kako i gde oni i dalne to kupe sve te informacije, citam ipo forumima i ne verujem da svi se samo prave pametni... A ako zelite da gledate duze neke liste NE KACITE JAVNO JER IH TIME UGASITE... Toliko od mene...
ilija....vrime...vrime...vrime...u dva dana se nista nemoze nauciti...ti bi sve odmah...e to neide tako...
svi se odi sjetice macove prije godinu dana....a sad su izmrla vrsta...sad se svi malo boje da i ostalo nebude izmurla vrsta....pa tako i info ide sve manje po forumima...
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
sljedeci useri su dobili liste ,samo je jedan mladji od 6 mjeseci ovdje
otokic
dubiframe
zoky2012
0001
hellboy
sale87nis
mar30
resad1
dinomen
[DOUBLEPOST=1515855861][/DOUBLEPOST]i jos njih jedno 20 od prosle sedmice ,sad vi ostali sto lezite na listama ,dajte drugim clanovima vi svi sto ste dobili ako bude kakav problem slobodno me kontaktirajte
 
I

ilijao88

Гостин
Da se nadovezem na samog sebe jos nesto.... Vidim da su ljudi skenirali i one ti. Ove liste sa ovim zajebanim user/pass i kao vidim da su tako skeniranjem dolazili do tih listi, mada vidim da su se neki sluzili i fotoshopom haha ima ovde svega i svacega... I jos nesto jedina osoba od pocetka pa do kraja koji zna SVE I TO BUKVALNO je International, vidim da su ljudi se oslanjali samo na njega i njegovu pomoc i znanje... Steta sto nema vremena kao pre da pomogne nama koji zele da nauce nesto od posebnog... Pozzz i svako dobro i nemojte se prepirati...
 
D

Dreambox820

Гостин
Ja samo neskonta ko je glavna uloga ;) , a sapunica nije losa :) !!!
Jeli ovo samo subotom se emituje ? Ili je ovo IptvZeZanje vs Kajgana(ostali) hehe !
Hajde izbacite i vi nesto ovi sa SF-a bgm pustise puno alata a od vas nikad nista osim sto se hvalite i pustite poneku listu izvadjenu tudjim skriptama i json nastavcima iz panela :) !
Zdravahrana vam postade omiljena otkad dodje kod vas ali za ArtIptv , Tvviet svi oni jos su minimalno stepenicu ispod ...
Hajmo bit iskreni :) !
Ugodan i lijep vikend !
 
Последно уредено од модератор:
I

ilijao88

Гостин
Hvala ljudima koji su mi pomogli da krenem, dali su mi mali vetar u ledja, necu ih imenovati pronacice se sami... Samo da uhvatim vremena i da startujem polako, jer jos stojim jer kazem vremena imam jako malo za posvetiti se necemu, ali samo polako... Hvala im jos jednom...
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
565
Поени од реакции
549
Може некој да најде целосна верзија андроид на IPTV Extreme pro најнова верзија ? Имам една стара верзија ама нешто зеза со EPG.
Пробај вака ако ти заврши работа да ја симнеш постарата пачувана верзија вер 67 https://douploads.com/tgxxejaignfw ке ја отвориш/затвориш uninstall и ја симињаш обичната верзија од Playstore

Ако ти е рутиран Андроид уредот стави си аdАway да се мафнеш од повеќето реклами во апликациите https://adaway.en.uptodown.com/android
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Da se nadovezem na samog sebe jos nesto.... Vidim da su ljudi skenirali i one ti. Ove liste sa ovim zajebanim user/pass i kao vidim da su tako skeniranjem dolazili do tih listi, mada vidim da su se neki sluzili i fotoshopom haha ima ovde svega i svacega... I jos nesto jedina osoba od pocetka pa do kraja koji zna SVE I TO BUKVALNO je International, vidim da su ljudi se oslanjali samo na njega i njegovu pomoc i znanje... Steta sto nema vremena kao pre da pomogne nama koji zele da nauce nesto od posebnog... Pozzz i svako dobro i nemojte se prepirati...
Pa ako sve zna sto ti nekaze da se liste sa kako ti kazes zajebani user/pass nalaze u dreambox i da skeniranje dreama najbolje ide sa wot.

Site te lazat be prijatele da ne recam se falat.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom