Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
vidiš koliko tebi treba fa shvatiš da stavljajući javno nikom nepomazes. ti nemas dovoljno pameti niti fa to shvatiš. pomogao si samo vlasnicima panela fa vide svoje slabe tocke. ali vidim ti kazes da je to pomoć ja haha
Sto sam to javno postavio? A pomogao sam tu mnogima,samo za razliku od tebe ja se ne hvalim jer sam tu da trazim i ako znam da pomognem
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sve OK al d si sam naucio zaebi malo,ti di isto pokupuo necije znanje,neciji izum,neciju pamet i za razliku od tebe i takvih on je to postavio javno ali sigurno nije postavio zbog takvih piput tebe,ima tu par ljudi koji su uvijek spremni pomoci ima ih koji kada ih nesto pitas kao da trazis zlato,vasa stvar ali ne pametujte,forumi su izmisljeni da se pomaze a ne da se pametuje i mudruje,svi koji od nekoga nesto pokupe nisu sami naucili nego pokupili od nekoga,vratimo se malo unatrag,isti ti samozvani genijalci do juver su moljakali po nekim forumima kako ovo,kako ono,daj skener,hocemo skenere ili cemo sve objaviti javno i sada ti isti sole pamet onima koji neznaju,kratko i jasno ko sisa vas i liste i skenere,90% twme je,ja i ja i opet samo ja
Pa niko ne pametuje samo niko od vas ne cita i ne prati.
Pa ja sad za 3 sata sigurno nadem 40 listi samo preko usb.
Sad ce nekoji sa cime sa kojim alatom pa sve vec bilo ovdje objasnjeno kao sto veli Dux ne citate.Ima nekoliko usb frajeri imaju po 40 do 120 listi u njima.Odlicne liste stalno azuriraju samo se treba malo potrudit.Hard diskovi sta sa njima.Ima jedan alat sto kupi txt fajlove sa upaljenih ip adresa itd...Manite se ulaz u panela ako nemate dobro zalede.Sve imate javno objavljeno samo citajte.
Imate dark web sta se ceka ulaz preko tor browsera.Pametnom dosta informacija tu je jos sentry,burp,device lijepo objasnjeno i dijeca sad znaju za to_OTTpleyer fantasticno za igrat se..Dreanmboxi jos uvijek se nade dobrih stvari.Dobra c linija rijesili ste 75% svojih potreba netreba vam na stotine listi ili neznam ja cega.Svaki ko ima volju naucit ce najlakse je kukat.
Namjerno nisam spomenuo ove obicne user pas na ime liste
Ne dugo sam probao kako to radi na par servera combo stara 2 godine mozda i vise preko 100 kom sam nasao za 1 sat skeniranja
I ko sad pametuje mi koji trazimo ili vi koji samo cekate na gotovo
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Os da ti ja slikam sve HRT U HD? pa i ostale HR.? Ajd sad ;) :D ... reko ja pre par dana dobro razmislit sta napisat ;)

Pozdrav ;)
Sota ostavio si me bez spavanja ,cekao sam te famozne slike od HRT u HD i jos nista ,mozda si i ove glavne i odgovorne u HRT-u ostavijo bez spavanja celu noc him je trajao program cekali su tvoje slike.Neki su se zabunili pa ovo HRT U HD svatili kao da je HRT UHD ili 4K :pos:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
pa ko prica o narodnoj???? ja kazem za mac liste sto su ljudi objavili i alate za iste , javno da POMOGNU kako vi kazete. pa se pitam zasto nitko negleda kafić, bossnu ,videobiz itd kad su ljudi kako vi kazete pomogli. ako hočete mogu i ja objavit javno par macova od kafića da vam POMOGNEM
 
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
3_x_playlist_Exenet_EXyu_UDP_Working_IP_Port_OK






5_X_playlist_giantofthefuture.gleeze.com_Sportklub_1-6_Sport_XXX







Exyu_Astra_Hrvatski_Telekom_8004_9002_OK







EXyu_Flussonic_stable_Update_new_Channels







EXyu_RTL_RTL2_RTL_Kockica_Optima_telekom







8_x_Netflix_Premium_Account







8_X_playlist_sekoiptv.ddns.net_Exyu_SkyItaly_SkyGeramny_UK_Sport_XXX







17_X_playlist_wecandothis.gq_EXyu_SkyItaly_SkyGermany_UK_Sport_XXX







82.114.81.66_EXYu_Albania_Sport_XXX






130.185.144.63_SkyUK_SkyItaly_USA_SPort_XXX_Expire_Null__Max_Conections_12







iptvtotal.bestcam.info_Exyu_SkyItaly_SkyGermany_NL_Sport_XXX_EXpire_05.07.2018
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sota ostavio si me bez spavanja ,cekao sam te famozne slike od HRT u HD i jos nista ,mozda si i ove glavne i odgovorne u HRT-u ostavijo bez spavanja celu noc him je trajao program cekali su tvoje slike.Neki su se zabunili pa ovo HRT U HD svatili kao da je HRT UHD ili 4K :pos:
Mislis? ;) pa... necu nista reci... ti ces;)

Pozdrav
 
Член од
26 октомври 2017
Мислења
79
Поени од реакции
49
pa ko prica o narodnoj???? ja kazem za mac liste sto su ljudi objavili i alate za iste , javno da POMOGNU kako vi kazete. pa se pitam zasto nitko negleda kafić, bossnu ,videobiz itd kad su ljudi kako vi kazete pomogli. ako hočete mogu i ja objavit javno par macova od kafića da vam POMOGNEM
Ja iskreno gledam kafic i bossnu i jako sam zadovoljna, imam ono sto mi treba sasvim mi je ok...
 
Член од
14 септември 2017
Мислења
40
Поени од реакции
28
pa ko prica o narodnoj???? ja kazem za mac liste sto su ljudi objavili i alate za iste , javno da POMOGNU kako vi kazete. pa se pitam zasto nitko negleda kafić, bossnu ,videobiz itd kad su ljudi kako vi kazete pomogli. ako hočete mogu i ja objavit javno par macova od kafića da vam POMOGNEM
ma to i gledam drug i bolje mi i ne treba meni su sasvim dobre jednim skeniranjem nadjem po 30 listi imam ih viska mnogo ali ih nestavljam javno niti se hvalim
 

Kajgana Shop

На врв Bottom