Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
100% siguran da je delio najmanje 50, al mogu se kladiti da je delio vise od 100 listi. I covek ne zivi od hvalenja kao neki :) ja kazem ono sto je. I ti dao si mi listu ono aktivna do 11.10.2018 posle tri dana ugasila si se :( a on mi je dao bitku, dva brata, gardina i hvala mu odlicno rade. :)
Ha ahah ovo mi se dopada neke stvari neces nikad svatit kako funkcioniraju na forumu ahhahaah
Cak i ovi koji ti lajkaju..... necu dalje hahahah
 
Член од
2 јануари 2018
Мислења
43
Поени од реакции
34
Ha ahah ovo mi se dopada neke stvari neces nikad svatit kako funkcioniraju na forumu ahhahaah
Cak i ovi koji ti lajkaju..... necu dalje hahahah
Iskreno nisam neki haker al jednog dana taman kad napunim 50 godina bicu. VIDIM OVDE IMA DOSTA DILERA LISTE..Molim lepo ako mozes da mi objasnis kako to funkcioniše.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
a tko brani tima sto se ponižavaju da nauce. svi bi na gotovo. a to sto ce netko podjelit alat za ulaz u panel, dovoljno da jednom pogresno da. i ode sve. uostalom ni nepostoji to. nego je ekipi zamorno sjediti dnevno 5 sati fa nesto nauci, lakse im se ponizavat. svi bi carobni štapić. nije sve za svakog. treba se odreci 5 sati dnevno za odredjeno znanje. uostalom nitko nije duzan nikom ništa dati. pogotovo kad das a ovaj iz zahvalnosti stavi sve javno i sjebe. ja prije 3 godine nisam znao da postoji iptv. a sada mi nije problem doci do bilo koje liste. ali ja sam ucio a nisam molio. ovaj forum recimo procitao sam od prve do zadnje stranice. i jos dva takva foruma. imao sam od koga uciti ali nisam ga smarao, da mi šalje liste stalno i da mi pklanja. jer onda nebi imao danasnje znanje i još bi molio nekog za listu. nije lako i nije svaki server isti. treba imati temelj znanja a onda ti lako neko da smjernicu za nesto novo. ali ljudi neznaju combo napravit neznaju listu od kanala napravti. ali bitno da bi panele. ha ha ha. usput ja nemam ni jedan user pass od panela. onaj tko zeli nauciti, ja garantiram da ce bez icije pomoci nauciti za par mjeseci. barem osnovno. a tko nema volje ni vremena taj ce i za dvije godine zicati. nemozete zapamtit osnovnu stvar da ne stavljate javno liste zato sto stanu ali vi bi panele. pa ze vase postove gledaju ti isti vlasnici panela. i moras imati karakter i poštenje i odgovornost. nemozes svima podjelit ker tako si ustvari sve uništio. neradi se to tako. a vi opet kako hocete. ali tako niti cete zadobit nicije povjerenje niti nauciti. pozz ekipa. budite dobri.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
nisam uopste ljut,samo mi zao svakog clana koji se ponizi i moli pa ostane ignorisan,i nadam se da ce prijatelj pokusat se zabaviti oko panela,samo da svakog ponizenog clana nagradim uputstvom i da se vise nikad nikom ne ponizi
Nista od toga ja ti unaprijed kazem.Programer je siroki pojam.Evo ja ti
imam prvog programera 4 metra od mene sused.Prije nekoliko godina on bio strucnjak sad sam ja za njega programer koliko taj zna.
Pa ja poznam oko 12 programera nekoliko me i izludilo od pametovanja u detalje necu dalje tako da se ne nadaj nicem bas.
Evo bratic mi ima petoricu programera zaposlenih.Velim ti programer ti ko zvanje ekonomist ili da ti malo bolje objasnim kad zavrsis gimnaziju sta si sa tim .......
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
a tko brani tima sto se ponižavaju da nauce. svi bi na gotovo. a to sto ce netko podjelit alat za ulaz u panel, dovoljno da jednom pogresno da. i ode sve. uostalom ni nepostoji to. nego je ekipi zamorno sjediti dnevno 5 sati fa nesto nauci, lakse im se ponizavat. svi bi carobni štapić. nije sve za svakog. treba se odreci 5 sati dnevno za odredjeno znanje. uostalom nitko nije duzan nikom ništa dati. pogotovo kad das a ovaj iz zahvalnosti stavi sve javno i sjebe. ja prije 3 godine nisam znao da postoji iptv. a sada mi nije problem doci do bilo koje liste. ali ja sam ucio a nisam molio. ovaj forum recimo procitao sam od prve do zadnje stranice. i jos dva takva foruma. imao sam od koga uciti ali nisam ga smarao, da mi šalje liste stalno i da mi pklanja. jer onda nebi imao danasnje znanje i još bi molio nekog za listu. nije lako i nije svaki server isti. treba imati temelj znanja a onda ti lako neko da smjernicu za nesto novo. ali ljudi neznaju combo napravit neznaju listu od kanala napravti. ali bitno da bi panele. ha ha ha. usput ja nemam ni jedan user pass od panela. onaj tko zeli nauciti, ja garantiram da ce bez icije pomoci nauciti za par mjeseci. barem osnovno. a tko nema volje ni vremena taj ce i za dvije godine zicati. nemozete zapamtit osnovnu stvar da ne stavljate javno liste zato sto stanu ali vi bi panele. pa ze vase postove gledaju ti isti vlasnici panela. i moras imati karakter i poštenje i odgovornost. nemozes svima podjelit ker tako si ustvari sve uništio. neradi se to tako. a vi opet kako hocete. ali tako niti cete zadobit nicije povjerenje niti nauciti. pozz ekipa. budite dobri.
Sve OK al d si sam naucio zaebi malo,ti di isto pokupuo necije znanje,neciji izum,neciju pamet i za razliku od tebe i takvih on je to postavio javno ali sigurno nije postavio zbog takvih piput tebe,ima tu par ljudi koji su uvijek spremni pomoci ima ih koji kada ih nesto pitas kao da trazis zlato,vasa stvar ali ne pametujte,forumi su izmisljeni da se pomaze a ne da se pametuje i mudruje,svi koji od nekoga nesto pokupe nisu sami naucili nego pokupili od nekoga,vratimo se malo unatrag,isti ti samozvani genijalci do juver su moljakali po nekim forumima kako ovo,kako ono,daj skener,hocemo skenere ili cemo sve objaviti javno i sada ti isti sole pamet onima koji neznaju,kratko i jasno ko sisa vas i liste i skenere,90% twme je,ja i ja i opet samo ja
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
znam ja da nijedan od ovih sto prodaju PRODAJU ukradeno.U vrijeme cardsharinga,ponizavao sam se za c liniju ko ce mi dati,pa kao da trazis milion maraka ,neda niko,i nas stotinu takvih.Imao sam vremena ,malo se pozabavio oko kradje c linija,napravim server na dreamboxu 500hd,i svakog clana kojeg sam zapazio da se ponizavao sam dodao na server bez feninga ijednog i imao 70 clanova.Mozda ce se neko i sjetiti mog nicka i foruma nekadasnjih,neki od njih su se i ugasili,ali sam i ja promjenio nik.Ja se nisam silio i glumio hakera ,e tako cu i sad abd ,ako mi prijatelj uspuije naci rjesenje ,svi ojadjeni clanovi ce dobiti uputstvo.Nevolim silu i zao mi je kad se neko ponizava nekom a svi smo isti od krvi i mesa i umiremo i zivimo od danas do sutra
Uditedsat, perfectdigitalsat, sat planet i mnogu drugi. Dobro vreme koga se gledase preku emulator. Kardseringot gi "utepa" i satelitskite forumi, kakov kuorizitet, samoubistvo so svoj kamen po glava. Zed za pari, egoizam ili ...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Sve OK al d si sam naucio zaebi malo,ti di isto pokupuo necije znanje,neciji izum,neciju pamet i za razliku od tebe i takvih on je to postavio javno ali sigurno nije postavio zbog takvih piput tebe,ima tu par ljudi koji su uvijek spremni pomoci ima ih koji kada ih nesto pitas kao da trazis zlato,vasa stvar ali ne pametujte,forumi su izmisljeni da se pomaze a ne da se pametuje i mudruje,svi koji od nekoga nesto pokupe nisu sami naucili nego pokupili od nekoga,vratimo se malo unatrag,isti ti samozvani genijalci do juver su moljakali po nekim forumima kako ovo,kako ono,daj skener,hocemo skenere ili cemo sve objaviti javno i sada ti isti sole pamet onima koji neznaju,kratko i jasno ko sisa vas i liste i skenere,90% twme je,ja i ja i opet samo ja
vidiš koliko tebi treba fa shvatiš da stavljajući javno nikom nepomazes. ti nemas dovoljno pameti niti fa to shvatiš. pomogao si samo vlasnicima panela fa vide svoje slabe tocke. ali vidim ti kazes da je to pomoć ja haha
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
sto ne gledate mac liste od npr bossnecoffe?
mozda jer je netko POMOGAO HAHA.
pa sada super rade ha ha.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
a tko brani tima sto se ponižavaju da nauce. svi bi na gotovo. a to sto ce netko podjelit alat za ulaz u panel, dovoljno da jednom pogresno da. i ode sve. uostalom ni nepostoji to. nego je ekipi zamorno sjediti dnevno 5 sati fa nesto nauci, lakse im se ponizavat. svi bi carobni štapić. nije sve za svakog. treba se odreci 5 sati dnevno za odredjeno znanje. uostalom nitko nije duzan nikom ništa dati. pogotovo kad das a ovaj iz zahvalnosti stavi sve javno i sjebe. ja prije 3 godine nisam znao da postoji iptv. a sada mi nije problem doci do bilo koje liste. ali ja sam ucio a nisam molio. ovaj forum recimo procitao sam od prve do zadnje stranice. i jos dva takva foruma. imao sam od koga uciti ali nisam ga smarao, da mi šalje liste stalno i da mi pklanja. jer onda nebi imao danasnje znanje i još bi molio nekog za listu. nije lako i nije svaki server isti. treba imati temelj znanja a onda ti lako neko da smjernicu za nesto novo. ali ljudi neznaju combo napravit neznaju listu od kanala napravti. ali bitno da bi panele. ha ha ha. usput ja nemam ni jedan user pass od panela. onaj tko zeli nauciti, ja garantiram da ce bez icije pomoci nauciti za par mjeseci. barem osnovno. a tko nema volje ni vremena taj ce i za dvije godine zicati. nemozete zapamtit osnovnu stvar da ne stavljate javno liste zato sto stanu ali vi bi panele. pa ze vase postove gledaju ti isti vlasnici panela. i moras imati karakter i poštenje i odgovornost. nemozes svima podjelit ker tako si ustvari sve uništio. neradi se to tako. a vi opet kako hocete. ali tako niti cete zadobit nicije povjerenje niti nauciti. pozz ekipa. budite dobri.
nije u pitanju znanje,ni manje vise kako je ko dosao do znanja jer 99% vas je doslo do znanja uz pomoc drugih,nebitno je to,nego ja se npr hvalim imam 10000 listi i ti se ponizis i nasjednes i javis mi se da ti posaljem jednu ,ja te ignorisem.Pa pravi covjek udjeljuje pare siromahu koje krvavo zaradi a pojedinci nedaju listu do koje su dzaba dosli a hvale se kako imaju 10000.To je samo sila i nista drugo
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
nije u pitanju znanje,ni manje vise kako je ko dosao do znanja jer 99% vas je doslo do znanja uz pomoc drugih,nebitno je to,nego ja se npr hvalim imam 10000 listi i ti se ponizis i nasjednes i javis mi se da ti posaljem jednu ,ja te ignorisem.Pa pravi covjek udjeljuje pare siromahu koje krvavo zaradi a pojedinci nedaju listu do koje su dzaba dosli a hvale se kako imaju 10000.To je samo sila i nista drugo
pa evo kazem. sta negledate bossnu, kafić. covjek pomogao i pokazao kako se skida..... pa uzivajte.. macova koliko hoćes.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom