Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
јас сум нов корисник на вип комбо, си дојдоа луѓето си наместија модем и се како шо е ред. арно ама wifi не ми дава на било кој телефон, на лап топот е ок ама на телефониве - андроид не ги гледа.
помош
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
јас сум нов корисник на вип комбо, си дојдоа луѓето си наместија модем и се како шо е ред. арно ама wifi не ми дава на било кој телефон, на лап топот е ок ама на телефониве - андроид не ги гледа.
помош
Имаш посебни теми за услугите на Вип.
 
Член од
6 февруари 2016
Мислења
14
Поени од реакции
9
јас сум нов корисник на вип комбо, си дојдоа луѓето си наместија модем и се како шо е ред. арно ама wifi не ми дава на било кој телефон, на лап топот е ок ама на телефониве - андроид не ги гледа.
помош[/quo

Vlezi vo ruterot (user pass vo upatstvoto) i pass za wireless napisi go istiot ama so mali bukvi.Po ova is mobilnite CE dobiat wire.
 
Член од
13 февруари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
15
I jos nesto vidim clanovi koji mole za liste ima i takvih dvije godine su na forumu i niti jedan post i mole
za listu dajte se ljudi malo angazirajte ja licno neznam ko se skriva iza vaseg nicka i nemojte onda puno ocekivat .Clanovi koji su mi se otvorili i komuniciramo koliko toliko vec mogu ocekivat vise od mene.
Opreza nikad dovoljno iako ime ne slusate pa idete skenirat listu i onda vam ju blokiraju;)
...prvo malo romantike :) ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom