Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Cuj ti traktoristu,svasta on prica o karakteru hihihi.Ti si obicna fukara bez karaktera zar nevidis da te svi izbegavaju daj se probudi sramoto jadna.
Автоматски споено мислење:



Nemoze on interu prici,inter je legenda.Hvala interu na svemu.
Автоматски споено мислење:


Drug nespustaj se na njegov nivo,ti si osoba koja ce ceni nije ti on ni do kolena.
Ako ti je ta fukara drug, tad nema ljepse rijeci ni za tebe
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Radi se o onome sa zastavom na supku a ne o Interu
koji si sad pa ti specijalac? nikad nisi ni pola rijeci progovorio sa mnom ali znas da sam fukara? Bravo kolega kokosar te je dobro instruisao vidim. Jel ti ukljucio art ako to napises? hahahahaha evo svima ostalima ga ugasio koji si ti sretnik jbt
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Дечки да се разбереме, престанете со навредливи изрази како кокошкар, тракторист, клошар...
Сите вие што се нарекувате "стара гарда" сте регистрирани после 2015/16 година, а сте извор на овие погрдни зборови што постојано овде ги употребувате. Вистинската стара гарда ја нема повеќе во овој дел од форумот односно во темава, а причина сте вие самонаречени "стара гарда". Паметниот попушта.

Секој следен навредлив збор ќе резултира со траен бан од темава.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Dibler ne seri govno dobro nit poznam covjeka nit neznam koji je.Ak si opet
nazderani ja ti nisam kriv.Evo sad ti ja kasem da si obicna fukara koja nisi doprinosila grupi nista zato smo i izasli nas 10 van radi tebe i tvojih gluposti.
Najvise me pogodilo sta si se rugao na vjerskoj osnovi.Ja tebi nikad nisam rekao sta se ovci klanjas.I boli me kita za tebe ko sta me uvijek i boljela.Nit sam sta sa tobom imao nit te trazio i obicna si nula u mom zivotu.
@panelrazarac
Траен бан од темата Интернет радио и телевизија.
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
173
Поени од реакции
263
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom