Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nije problem ga nac vec zeza dosta blokira sta se tice stb.Tu je cijela poanta tog stalkera
Автоматски споено мислење:

Jel taj tvvijet (skup kanala) ima koje 4K kanale il ne.Palite se na 200 i nesto kanala,a samo jedan server ima 76 4k kanala,SK HD 4K,bundesliga ,sky sport,formula 1,eurosport itd.....
Preko 18000 kanala sve zivo sta je dostupo FHD,50 fps,HEVC 50 fps brdo kanala,od sporta sve zivo sta se moze gledat slika predivna.Ma tvvijet je prema tom serveru ko da pljunes u atlanski ocean.Naravno necemo ga reklamirat.
Nije mi jasno sta je u tom tvvijet toliko atraktivno to mi nikad nije bilo jasno.
 
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Nije problem ga nac vec zeza dosta blokira sta se tice stb.Tu je cijela poanta tog stalkera
Автоматски споено мислење:

Jel taj tvvijet (skup kanala) ima koje 4K kanale il ne.Palite se na 200 i nesto kanala,a samo jedan server ima 76 4k kanala,SK HD 4K,bundesliga ,sky sport,formula 1,eurosport itd.....
Preko 18000 kanala sve zivo sta je dostupo FHD,50 fps,HEVC 50 fps brdo kanala,od sporta sve zivo sta se moze gledat slika predivna.Ma tvvijet je prema tom serveru ko da pljunes u atlanski ocean.Naravno necemo ga reklamirat.
Nije mi jasno sta je u tom tvvijet toliko atraktivno to mi nikad nije bilo jasno.
Catch-up?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Nije problem ga nac vec zeza dosta blokira sta se tice stb.Tu je cijela poanta tog stalkera
Автоматски споено мислење:

Jel taj tvvijet (skup kanala) ima koje 4K kanale il ne.Palite se na 200 i nesto kanala,a samo jedan server ima 76 4k kanala,SK HD 4K,bundesliga ,sky sport,formula 1,eurosport itd.....
Preko 18000 kanala sve zivo sta je dostupo FHD,50 fps,HEVC 50 fps brdo kanala,od sporta sve zivo sta se moze gledat slika predivna.Ma tvvijet je prema tom serveru ko da pljunes u atlanski ocean.Naravno necemo ga reklamirat.
Nije mi jasno sta je u tom tvvijet toliko atraktivno to mi nikad nije bilo jasno.
Slušaj tako je u app a to možeš gledati i na još uređaja, tako da lista bude uredna i sređena.. Uostalom kome trebaju strani kanali.. Ima tamam kolko mi treba
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Nije problem ga nac vec zeza dosta blokira sta se tice stb.Tu je cijela poanta tog stalkera
Автоматски споено мислење:

Jel taj tvvijet (skup kanala) ima koje 4K kanale il ne.Palite se na 200 i nesto kanala,a samo jedan server ima 76 4k kanala,SK HD 4K,bundesliga ,sky sport,formula 1,eurosport itd.....
Preko 18000 kanala sve zivo sta je dostupo FHD,50 fps,HEVC 50 fps brdo kanala,od sporta sve zivo sta se moze gledat slika predivna.Ma tvvijet je prema tom serveru ko da pljunes u atlanski ocean.Naravno necemo ga reklamirat.
Nije mi jasno sta je u tom tvvijet toliko atraktivno to mi nikad nije bilo jasno.
Možda je popularan jer je to jedina domaća iptv što nema Crnogorskih tv programa.... zanimljivo,po meni se po tome izdvaja od drugih

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
7 април 2021
Мислења
4
Поени од реакции
2
Pozdrav,

Novi sam ovdje (pod ovdje mislim i na forum i na ovaj IPTV svijet) i imam možda smiješno pitanje za iskusne ljude ovdje.
Naime, tražim neki portal koji ima puno filmova i serija u videoteci.

Pod "puno" mislim:
- preko 20 000 filmova na engleskom
- preko 4 000 serija na engleskom

Ne zanimaju me serveri koji su prepuni filmova sinkroniziranih na francuski, švedski ili sa upečenim arapskim titlovima.
Ako pitam gluposti - slobodno me ignorirajte.
:)
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Pozdrav,

Novi sam ovdje (pod ovdje mislim i na forum i na ovaj IPTV svijet) i imam možda smiješno pitanje za iskusne ljude ovdje.
Naime, tražim neki portal koji ima puno filmova i serija u videoteci.

Pod "puno" mislim:
- preko 20 000 filmova na engleskom
- preko 4 000 serija na engleskom

Ne zanimaju me serveri koji su prepuni filmova sinkroniziranih na francuski, švedski ili sa upečenim arapskim titlovima.
Ako pitam gluposti - slobodno me ignorirajte.
:)
Da li bi za tebe bilo adekvatno rešenje korišćenje Torrent klijenta na tvom Android TV-u ili Box-u?

Preporučio bih ti Kodi + Elementum + Titlovi. com Add-on. Ovo je po mom mišljenju najbolje rešenje koje postoji.

Šta god da ti padne na pamet može se naći. Interesuju te filmovi isključivo u 4K? Može se naći. Neki dokumentarac iz 90-ih? Može se naći. Serija koja je izašla juče? I to nađeš.

A ako ne možeš da nađeš šta ti treba uključiš još Tracker-a ili još bolje, ubaciš neki privatni Tracker. A za sam kraj, ti biraš titlove sa već pomenutog Titlovi. com ili sa OpenSubtitles jer i da recimo imaš takvu listu sa 20k+ filmova svakako ćeš ih otvarati u eksternom plejeru poput Kodi samo kako bi ubacio neki bolji titl ili ako npr. uopšte nema titl. A šta ako je kako kažeš neki loš titl "upečen"?

Samo Kodi + Elementum i cepaj. ;)
 
Член од
7 април 2021
Мислења
4
Поени од реакции
2
Da li bi za tebe bilo adekvatno rešenje korišćenje Torrent klijenta na tvom Android TV-u ili Box-u?

Preporučio bih ti Kodi + Elementum + Titlovi. com Add-on. Ovo je po mom mišljenju najbolje rešenje koje postoji.

Šta god da ti padne na pamet može se naći. Interesuju te filmovi isključivo u 4K? Može se naći. Neki dokumentarac iz 90-ih? Može se naći. Serija koja je izašla juče? I to nađeš.

A ako ne možeš da nađeš šta ti treba uključiš još Tracker-a ili još bolje, ubaciš neki privatni Tracker. A za sam kraj, ti biraš titlove sa već pomenutog Titlovi. com ili sa OpenSubtitles jer i da recimo imaš takvu listu sa 20k+ filmova svakako ćeš ih otvarati u eksternom plejeru poput Kodi samo kako bi ubacio neki bolji titl ili ako npr. uopšte nema titl. A šta ako je kako kažeš neki loš titl "upečen"?

Samo Kodi + Elementum i cepaj. ;)
Ne koristim Kodi već godinama (iako znam za ove kombinacije), a trenutno za filmove i serije koristim CinemaHD aplikaciju. Torrente ne koristim jer za tim nema potrebe, ne tražim 4K kvalitetu dovoljno mi je i HD i tu CinemaHD radi dovoljno dobro.
Filmove iz VODa već ionako otvaram u MX Playeru (preko TiviMatea), a podosta filmova/serija već ima engleske titlove pa ne moram tražiti.
Neke novije serije sa Netflixa već dolaze u neke portale sa svim titlovima dostupnim na Netflixu i sve što trebam jest - odabrati odgovarajući titl u Mx Playeru.

Već sam našao jedan portal sa gore navedenim brojkama, ali svi sadržaji nisu u HDu, a kada bi našao neki takav portal - mislim da bi to idealno rješenje za moje potrebe. Naravno, možda sam totalon u krivu. o_O
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ne koristim Kodi već godinama (iako znam za ove kombinacije), a trenutno za filmove i serije koristim CinemaHD aplikaciju. Torrente ne koristim jer za tim nema potrebe, ne tražim 4K kvalitetu dovoljno mi je i HD i tu CinemaHD radi dovoljno dobro.
Filmove iz VODa već ionako otvaram u MX Playeru (preko TiviMatea), a podosta filmova/serija već ima engleske titlove pa ne moram tražiti.
Neke novije serije sa Netflixa već dolaze u neke portale sa svim titlovima dostupnim na Netflixu i sve što trebam jest - odabrati odgovarajući titl u Mx Playeru.

Već sam našao jedan portal sa gore navedenim brojkama, ali svi sadržaji nisu u HDu, a kada bi našao neki takav portal - mislim da bi to idealno rješenje za moje potrebe. Naravno, možda sam totalon u krivu. o_O
I tako ti čekaš da se na nekoj listi pojavi neka serija ili film umjesto da sve to gledaš istog dana kad se objavi. Elementum je (bar za mene) idealan i kodi mi praktično služi samo za te stvari.
 
Член од
22 јануари 2021
Мислења
16
Поени од реакции
10
tvviet je lik koji sa jako malo ulaganja zaradjuje dobru lovu, poularan je jer ima stabilan iptv a stabilan je i iz razloga jer nema 1,2 ili 12 K kanala na serverima.. bazirao se na exyu stanovnistvo i to je to.. drzi cijenu.. e sad pacenici koji hoce da imaju po nekoliko K kanala imaju svoje opcije.. svak ima svoj nacin rada.. koristio sam tvviet 2 mjeseca, a koristio sam i koristim i druge liste, njegova brat bratu radi dobro.. ima ih jos koje rade dobro ali lista koja ima nekoliko K kanala uvijek ima dobar dio kanala koji ili sporo ili nikako ne otvara itd.. sto ne cudi obzirom da niko nemoze imat dobre izvore iz svih drzava svijeta :)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Radi li vam balkanstream u STB, ne SFVip i slicno, iskljucivo u STB ?

Sto se tice lista, ART pa 10 mesta praznih a posle neka se poredaju kako hoce.

I gde pobegose ovi: http://1.cms-sx.com:8080/c
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom