Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Jel zna neko na koji nacin mi recimo sifru/pass koji je:
test17670

za prijavu na jedan iptv server, URL Helper ocita ovako: pass=d6c830206a73e33867f82d069e2331eb0c5ebc0b0a9deb6b0f5ff96ba30fe9a3

Predpostavljam da enkriptuje sifru da nije vidljiva, a da li se moze negdje online naci sajt na kojem je enkriptovana, ili je to mozda neki privatni program?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Jel zna neko na koji nacin mi recimo sifru/pass koji je:
test17670

za prijavu na jedan iptv server, URL Helper ocita ovako: pass=d6c830206a73e33867f82d069e2331eb0c5ebc0b0a9deb6b0f5ff96ba30fe9a3

Predpostavljam da enkriptuje sifru da nije vidljiva, a da li se moze negdje online naci sajt na kojem je enkriptovana, ili je to mozda neki privatni program?
CrackStation - Online Password Hash Cracking - MD5, SHA1, Linux, Rainbow Tables, etc.
Decrypt MD5, SHA1, MySQL, NTLM, SHA256, SHA512, Wordpress, Bcrypt hashes for free online
види овде
 
Член од
18 јуни 2020
Мислења
49
Поени од реакции
20
Pozdrav.. Ali se da iz server + mac naredit link, ki ne poteče (dela dokler je mac veljaven)?
 
Член од
5 септември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
5
pozzzz za sve .....da li neko ima kontakt od vlasnika art liste ......
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
pisalo se i godinama prije da neki iptv playeri kradu liste , bind je prije par dana isto pisao o tome , jučer sam dobio potvrdu od jednog kolege koji je izniman znalac što se tiče aplikacija i potvrdio mi je da sahbazov player stalker usisava i krade liste tako da izbjegavate ovaj player
 
Последно уредено:
Член од
2 февруари 2021
Мислења
29
Поени од реакции
23
Mozda i jeste istina da neki playeri "kradu" liste ali nitko nije to potvrdio cinjenicama pa makar i fotografijom "dokaza". Također uvijek je priča o win verzijama, a šta je sa android playerima gdje također ima mod verzija.
 
Последно уредено:

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
ako kome treba portal od elmu.poslacemu monter u pp
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ako kome treba portal od elmu.poslacemu monter u pp
Ne valja ti to kiko, Elmu ti je davao liste , a sad kad ga nema ti bi mu rusio server.
Al neces naci nista, ni ti ni ostali. ;)
Автоматски споено мислење:

pisalo se i godinama prije da neki iptv playeri kradu liste , bind je prije par dana isto pisao o tome , jučer sam dobio potvrdu od jednog kolege koji je izniman znalac što se tiče aplikacija i potvrdio mi je da sahbazov player stalker usisava i krade liste tako da izbjegavate ovaj player
Ako usisava sumnjam da usisava samo liste.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
pisalo se i godinama prije da neki iptv playeri kradu liste , bind je prije par dana isto pisao o tome , jučer sam dobio potvrdu od jednog kolege koji je izniman znalac što se tiče aplikacija i potvrdio mi je da sahbazov player stalker usisava i krade liste tako da izbjegavate ovaj player
Ajde da skener krade hit-ove, ali da plejer to radi, to je stvarno nisko!
Turci se naravno time okorištavaju, na njihovim portalima maco-va i lista .. mašala!
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
ako kome treba portal od elmu.poslacemu monter u pp
Zbog cega da se krije to na pm treba sve javno da bude da svi gledaju evo ovo je taj more se naci nije los ima i dva stalker_portal.
ELMU se puno zaigro pa zato nek ga skeniraju sad.
elmu1.png SPOILER]
elmu2.png
elmu4.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom