Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 март 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Pokušao sam sa više linkova sa foruma ali ne uspevam da nađem stabilnu EXYU m3u listu pa vas molim za pomoć...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jesi li siguran da radim za nekoga. Kako mozes spavati pored onakog gabora sunce ti drago :) :)
Eto ja mecku a ti traktor :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: I tebi bolje hahahah.
Crkni Ublehasu jebala te perutnina ptuji :)
Прегледај го приврзокот 287771
Автоматски споено мислење:


On je branio, De mi reci jel palio traktor ili sa Kosilicom napadao prve redove protivnicke vojske ?
A repic di mu uh pederske boje crvene,evo traktor :angel: :kruna:



 
Последно уредено од модератор:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
UH sunce ti kalaisano pa koji si sad ti :)
Gdje nadze ovu ljepoticu ova je za miss lipe nase :)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@elmu986 @panelrazarac @dux4
дај олабавете малку!
не мора да ве банирам,,,
можам секое мислење ..со расправа....да го бришам!!
некои ги проверувам....ама полесно мие да не ги читам....и ако продолжите вака,дирек да ги бришам,...
сега ако сакате пишувајте..сега сум он линија...одма ќе избришам.....ако има неккаква цел,,бецелно пишување ..препукување
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pojavio se pilicar posle 3 dana izasao iz kokosinjca i dosao da provocira. Fataj se tamo poticaja za proizvodnju pileceg mesa momak kako neko rece nadjebo si i perutninu Ptuji.

P.S Ne trazite mi liste na pm sto sam djelio djelio sam :)
E sad ne razumem,cemu uvrede i kakve veze ima to sa iptv.Covek ima farmu posteno zaradjuje za hleb i to nije za sprdanje.Necu da vam uticem i menjam misljenje ali covek je van ovoga posve normalan i posten.Imao sam kontakt snjim van ove teme i maksimalno je korektan i od reci.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Početak vikenda ,uvek sve jedno te isto.Vec par nedelja ,meseci.
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Avira Phantom VPN Pro
Passwort: Vaybeee
Download Instructions:
7.9 MB
rar/zip archive
1. Unpack setup from archive and double click on "Silent Installation.bat" file
2. Wait until the installation is complete
Автоматски споено мислење:

Antivirus iskljuciti na kratko da ne bi File prepoznao kao Virus.
 
Член од
12 март 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
hi to all..i looking fron this provider cosmosiptv with greek channel...thanks
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Neko je negdje napisao neki dan da su ga izbacili s nekog foruma jer nije bio aktivan određeno vrijeme...
A ovdje ima neki koji su hiperaktivni pa im malo jedan profil pa naprave ih nekoliko..
Ima ljudi koji traže liste pa kad ne dobiju na jednom profilu onda naprave drugi...
I ja bih rado imao sve iptv liste i isprobao kako rade.. Al mi je neugodno javno prosjačit...
Ima par ljudi kad mi treba lista tražim neki pošalju a neki me ignoriraju iako imaju neće poslat...
Neke liste crknu za par dana a neke rade duže...
Dobro je da postoje dobri ljudi koji imaju povjerenja u mene pa podjele s mnom neku listu jer ima nekih ljudi koji traže liste pa ih javno ubjavljuju da bi ih uništili...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Neko je negdje napisao neki dan da su ga izbacili s nekog foruma jer nije bio aktivan određeno vrijeme...
A ovdje ima neki koji su hiperaktivni pa im malo jedan profil pa naprave ih nekoliko..
Ima ljudi koji traže liste pa kad ne dobiju na jednom profilu onda naprave drugi...
I ja bih rado imao sve iptv liste i isprobao kako rade.. Al mi je neugodno javno prosjačit...
Ima par ljudi kad mi treba lista tražim neki pošalju a neki me ignoriraju iako imaju neće poslat...
Neke liste crknu za par dana a neke rade duže...
Dobro je da postoje dobri ljudi koji imaju povjerenja u mene pa podjele s mnom neku listu jer ima nekih ljudi koji traže liste pa ih javno ubjavljuju da bi ih uništili...
Ne zameram ti nista,ali ovde si dve godine da si krenuo od pocetka teme dosad bi skuzio da je sve objasnjeno i vec posle citanja teme bio bi sposoban pronaci listu samostalno.veci problem bi ti bili alati jel linkovi ne rade
ali da ih trazis neko bi vec poslao.E sad to je mnogo truda i vremena.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Tebe je nesto zestoko povredilo,razumem i ne osudjujem.Nudim ti druzenje ako odgovara javi se.Mi Vojvodjani smo poznati po tome.(y)(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom