Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Zdravo svima jel moze neko da mi posalji neka iptv lista m3u sa nase exyu kanalama ,za moje licne potrebe hvala svima na forumu
Pozdrav
 
Член од
10 јуни 2016
Мислења
14
Поени од реакции
18

Ne znam kako vi, ali ja rijetko u paketima programa viđam "full" 4K, tj. 4096x4096(2160).
Najčešće uz sufiks 4k bude 1920x1920, tek ponekad 3840x3840. :(
 

sinisa036

Break free from traditional dating norms and embra
Член од
4 февруари 2019
Мислења
26
Поени од реакции
6
Da li je neko voljan da mi pošalje jednu m3u listu sa domaćim kanalima za duplex iptv?
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Inace da vam napomenem da vam total tv,max tv,a1 i ostalo radi na svim mogucim u vlc,magu,smart iptv apk itd..
Slika vrhunska pa slikari potrudite se malo,slikajte hahaaha.Elmo ce vam sad slikat on ima veci doseg nego ja hahahaaaa.
Pojavio se pilicar posle 3 dana izasao iz kokosinjca i dosao da provocira. Fataj se tamo poticaja za proizvodnju pileceg mesa momak kako neko rece nadjebo si i perutninu Ptuji.

P.S Ne trazite mi liste na pm sto sam djelio djelio sam :)
 
Последно уредено:
Член од
4 мај 2020
Мислења
580
Поени од реакции
898

Attachments

  • 273,5 KB Прегледи: 55
  • 398,9 KB Прегледи: 47
Последно уредено:

kikobasic

Harmony of intimacy, uninhibitedness through mutua
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
ta ultra hd moze na pm hvala
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pojavio se pilicar posle 3 dana izasao iz kokosinjca i dosao da provocira. Fataj se tamo poticaja za proizvodnju pileceg mesa momak kako neko rece nadjebo si i perutninu Ptuji.
Elmo ti si bolestan tip ja sam za tebe kralj poduzetnik,ti si mene provicirao i stavio moje podatke ovdje govno jedno pokvareno ti ces ovdje nekome pametovat i nesto glumit,da si sta vredii bi uspio u bosni.Vidim ni arta si nisi sposoban azurirat.Glava ti narasla al slama u njoj.Ako nisi znao bavim se najunosnijem poslom malo rada a puno para.Torpeda mozes jeba..,al decko mene nemozes.Jedino me po visini sisas po ostalom jos moras cuclat dudu.Pajapatak si bio i ostat ces.Tvoj doseg je crven mrcedes sa repicem
Ja sam svoj na svome al ti si bogme nigdje.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Elmo ti si bolestan tip ja sam za tebe kralj poduzetnik,ti si mene provicirao i stavio moje podatke ovdje govno jedno pokvareno ti ces ovdje nekome pametovat i nesto glumit,da si sta vredii bi uspio u bosni.Vidim ni arta si nisi sposoban azurirat.Glava ti narasla al slama u njoj.Ako nisi znao bavim se najunosnijem poslom malo rada a puno para.Torpeda mozes jeba..,al decko mene nemozes.Jedino me po visini sisas po ostalom jos moras cuclat dudu.Pajapatak si bio i ostat ces.Tvoj doseg je crven mrcedes sa repicem
Ja sam svoj na svome al ti si bogme nigdje.
Mogao bi mu ja ažurirat.. Sta ima veze..

Mogao bi i dati oglas.. Recimo 10e ažuriranje.. Haha.. Mogao bi svasta.. Koje mogućnosti su ispred mene.. Ili recimo..tko mi da ulaz u panel od 2 brata ja mu ažuriram kad god poželi.. Ili mu dam data bazu od narodne ili od 10 panela.. Neznam. Jbt tek sad vidim koje sve mogućnosti imam... Onaj iz diogena stavio imena i neke telefone i gradove u data bazu.. Mozda da mi on da prijateljski nešto.. Jbt koje mogućnosti... A ja dobrica dobri.. Šutim...
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Mogao bi i dati oglas.. Recimo 10e ažuriranje.. Haha.. Mogao bi svasta.. Koje mogućnosti su ispred mene.. Ili recimo..tko mi da ulaz u panel od 2 brata ja mu ažuriram kad god poželi.. Ili mu dam data bazu od narodne ili od 10 panela.. Neznam. Jbt tek sad vidim koje sve mogućnosti imam... Onaj iz diogena stavio imena i neke telefone i gradove u data bazu.. Mozda da mi on da prijateljski nešto.. Jbt koje mogućnosti... A ja dobrica dobri.. Šutim...
A da ga ja azuriram javno jedno 150 frisko skeniranih i kao bonus download link za user id ?
 
Член од
24 август 2019
Мислења
18
Поени од реакции
19
@panelrazarac nista osobno Elmo ti stavio prezime i ime ovdje ja sam malo istrazivao zar si ti stvarno onaj zapovjednik 7 gardijske brigade(PUME) iz Varazdina.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom