Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A jel tebi znaci nesto kad se neko zakune sa tako ozbiljnom stvari, drugo ipt pozitiva ili kako se zove vec svi znaju da ja sam tamo banovan od kako interu i dsukiu art nisam htjeo da posaljem. drug dzaba mene prozivas ja ti sa tim banovcem ili kako god se zove nisam rjec napisao nikad niti znam ko je.
Nisam se mislio javljat al kad me u ta tvoja siroka usta stavljas.Nemoj lagat narod,ti si nekome art slao ma ajde me prosvjetli kad je to bilo,slikaj mi kako izgleda iznutra ako si sposoban kako se hvalis hahaa.Plus baniran si jer si na kajganu pola vipa prikelio.A najvise te mucilo sta nisi dobio skenere,mogu ti ih slikat da vidis kako je to izgledalo,iako nikad nisu vidjeli svjetlo dana.
 
Последно уредено:
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
radi li bitka preko stb ako ne radi da djaba ne trazim mac
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
22
Поени од реакции
25
Edno prasanje nov sum vo iptv se snajdov so dodavanje epg na odredeni kanali me interesira kade moze da se najdat logo pack za download koj bi se upotrebuvale na tivimate platena verzija?
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nisam se mislio javljat al kad me u ta tvoja siroka usta stavljas.Nemoj lagat narod,ti si nekome art slao ma ajde me prosvjetli kad je to bilo,slikaj mi kako izgleda iznutra ako si sposoban kako se hvalis hahaa.Plus baniran si jer si na kajganu pola vipa prikelio.A najvise te mucilo sta nisi dobio skenere,mogu ti ih slikat da vidis kako je to izgledalo,iako nikad nisu vidjeli svjetlo dana.
Baniran sam jel sam stavljao liste tamo u vasu vip sekciju izmedzu ostalog i art kojeg sam kasnije i javno na kajganu stavui i doticnom se nije to svidjelo da imaju svi. I upravu si nemas ti nikakve veze sa tim vec inter, jel tebe tamo niko nije ni pitao nizasta. Te skenere i gluposti sto spominjes znas i sam da nemaju veze sa zivotom niti znam kakve imas niti sam znao niti me interesuje.
A i ne pada mi na pamet razglabati sta je bilo prije 3 godine.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom