Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Baniran sam jel sam stavljao liste tamo u vasu vip sekciju izmedzu ostalog i art kojeg sam kasnije i javno na kajganu stavui i doticnom se nije to svidjelo da imaju svi. I upravu si nemas ti nikakve veze sa tim vec inter, jel tebe tamo niko nije ni pitao nizasta. Te skenere i gluposti sto spominjes znas i sam da nemaju veze sa zivotom niti znam kakve imas niti sam znao niti me interesuje.
A i ne pada mi na pamet razglabati sta je bilo prije 3 godine.
Sad se sjećam... Dobio si ban jer si javno stavio sve makove arta na forum.. Neznam sta si htio s tim postoći i onda si ih stavio ovdje.. Sta god ti mislio o meni ja nelažem..
Автоматски споено мислење:

Ali nije istina da su oni tražili tebe.. To se već imalo...
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ali nije istina da su oni tražili tebe.. To se već imalo...
Imali ali nisu sve oni su vadili preko onog art iptv android playera a ja imao cjeli panel tad bilo 5000 samo.
P.S Ne lazes tako je bilo stavljao liste na njihov forum u njihovu vip sekciju i dobio ban :)
Kako god nebitno kao sto rekoh nema smisla pisati o necemu sto je bilo prije 3 godine.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Imali ali nisu sve oni su vadili preko onog art iptv android playera a ja imao cjeli panel tad bilo 5000 samo.
P.S Ne lazes tako je bilo stavljao liste na njihov forum u njihovu vip sekciju i dobio ban :)
Kako god nebitno kao sto rekoh nema smisla pisati o necemu sto je bilo prije 3 godine.
Nije istina to sta pricas,2000 maceva sta sam ja nasao slucajno i dao tisuttu ispostavilo se da su od doticnog servera,pa ste to vecina dobili i serali okolo.Vidim da neznas i ne baratas sa brojem pretplatnika doticnog servera,a ne vjerujem da si ti ikad provirio u doticni panel.Inace fenomenalno izgleda.
Автоматски споено мислење:

Baniran sam jel sam stavljao liste tamo u vasu vip sekciju izmedzu ostalog i art kojeg sam kasnije i javno na kajganu stavui i doticnom se nije to svidjelo da imaju svi. I upravu si nemas ti nikakve veze sa tim vec inter, jel tebe tamo niko nije ni pitao nizasta. Te skenere i gluposti sto spominjes znas i sam da nemaju veze sa zivotom niti znam kakve imas niti sam znao niti me interesuje.
A i ne pada mi na pamet razglabati sta je bilo prije 3 godine.
Ti skeneri imaju vezu i te kakvu,cudno da to nije doslo u tvoje ruke nikad.A da nisi znao hahahaa razglabali smo nekad na skype al nismo dosli u napast.
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nije istina to sta pricas,2000 maceva sta sam ja nasao slucajno i dao tisuttu ispostavilo se da su od doticnog servera,pa ste to vecina dobili i serali okolo.Vidim da neznas i ne baratas sa brojem pretplatnika doticnog servera,a ne vjerujem da si ti ikad provirio u doticni panel.Inace fenomenalno izgleda.
Pa k.... objavio samih ovdje prije 3 godine tih istih 5000 od kojih i sad radi 70%. I okani me se sa tobom nemam sta da diskutiram fataj se pilica tamo i peradarstvu se posveti. Znaci ori njivu dedo okani me se.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Nije istina to sta pricas,2000 maceva sta sam ja nasao slucajno i dao tisuttu ispostavilo se da su od doticnog servera,pa ste to vecina dobili i serali okolo.Vidim da neznas i ne baratas sa brojem pretplatnika doticnog servera,a ne vjerujem da si ti ikad provirio u doticni panel.Inace fenomenalno izgleda.
Автоматски споено мислење:


Ti skeneri imaju vezu i te kakvu,cudno da to nije doslo u tvoje ruke nikad.A da nisi znao hahahaa razglabali smo nekad na skype al nismo dosli u napast.
Ti ih našao slućajno??? Ili gargamel??
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
panelrazarac
94 038 pilica si dogurao, alal ti vera majstore okani se ti iptv peradarstvo je tvoj krajnji domet.

Evo i dokaz da ne kazes da lazem:) :motorce: :cujte: :vozbud: :uzi::uzi::uzi::uzi:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
panelrazarac
94 038 pilica si dogurao, alal ti vera majstore okani se ti iptv peradarstvo je tvoj krajnji domet.

Evo i dokaz da ne kazes da lazem:) :motorce: :cujte: :vozbud: :uzi::uzi::uzi::uzi:
Прегледај го приврзокот 287379
ајде ако го прочита постов ,,,доволно е
го бришам,,ова веќе е објавување на лични податгоци)))
го бришам за 5 минути....го увери ,доволно е)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom