Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobro je uskoro cemo da imamo majstora i za opravku konvertora i sat...resivera....
Автоматски споено мислење:


Hajde
Starbucks1 objasni pojedinoj decurliji kako su se nekad pre 40 godina skidali kljucevi na drim boksovima i na ostalim resiverima i kakvi su nekad konvertori bili sa kalemom zice.......
Yumatu to su bili dani imam ga na tavanu x serija ili kako ono zaboravii hahaaa
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
nick panelrazarac, vrlo inteligentno i inovativno ime, čestitam. Osobno u svom postu nisam mislio na tebe ali kad si već tu drago mi je i tebi reći ponešto.
To obraćanje sa slušaj ti koristi kad se sa svojim seljanima dogovaraš tko će kupiti novu frezu za traktor. Fali ti poniznosti. Ti, a i neki drugi, stvarno misliš da je ne znam da postoje multitunneri? Lik je slao slike mutiLNB-ova te sam mu u tom smislu objasnio kako radi tehnologija a ta je da ako imaš 33333333333 LNB-ova i 1 (jedan) tunner možeš gledati 1 (jedan) kanal na TV i preko WebIF-a samo kanale iz tog frekvencijskog range-a. Šta tu nije jasno. Multi tunner nije 1 tunner, nego je multi valjda zato što ih ima više unutra. Nije teško to shvatiti. Za tik evo još jednog koji gleda utakmicu iz sobe dok mu žena gleda sapunicu. Beztežinski otkrio ameriku jer gleda on s jednog tunnera a gospođa s drugog. Još malo ubacio Unicable tehnologiju da ispadne moderan u nazivima.
Zgodna družina ste vi, sve tehno magovi LOL
Nego, pusti sad to kažeš nalazio si Dreambox sa 4 tunner-a? daj link da vidim taj multitunner koji ima 4 tunner-a u sebi? Šta taj ima kao 4-ti tunner ako recimo ima 2x DVB-S2X i 1x DVB-C/T2. Četvrti mu je mikrovalna ili ?
Grado duzan sam ti odgovor sad vidim sta si napisao vidim da si nesto citao al nisi svladao do kraja.Cetvrti mu nije mikrovalna nego utor jedan gdje se moze dogradit po potrebi 4 tuner.Tri ima a cetvrti ko voli tj treba to razumit kako napravit.Malo se informiraj ti i ovaj koji ti lajka jer mu se posebno dopada tvoje znanje.A podkovan si strasno.
Автоматски споено мислење:

ma kakav yumatu pravi muži su imali neotion box 501
Zavisi kako su koji bili podrzavani a yumatu je imao dosta dobru podrsku
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Grado duzan sam ti odgovor sad vidim sta si napisao vidim da si nesto citao al nisi svladao do kraja.Cetvrti mu nije mikrovalna nego utor jedan gdje se moze dogradit po potrebi 4 tuner.Tri ima a cetvrti ko voli tj treba to razumit kako napravit.Malo se informiraj ti i ovaj koji ti lajka jer mu se posebno dopada tvoje znanje.A podkovan si strasno.
Автоматски споено мислење:


Zavisi kako su koji bili podrzavani a yumatu je imao dosta dobru podrsku
Svidjelo mi se to sa mikrovalnom, ali eto da se ne ljutiš i tebi sam lajkao ;)
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Grado duzan sam ti odgovor sad vidim sta si napisao vidim da si nesto citao al nisi svladao do kraja.Cetvrti mu nije mikrovalna nego utor jedan gdje se moze dogradit po potrebi 4 tuner.Tri ima a cetvrti ko voli tj treba to razumit kako napravit.Malo se informiraj ti i ovaj koji ti lajka jer mu se posebno dopada tvoje znanje.A podkovan si strasno.
Автоматски споено мислење:


Zavisi kako su koji bili podrzavani a yumatu je imao dosta dobru podrsku
Panelrazarac planiras li negde u gostima da ides da se odmorimo malo od tebe? :) ...Uzivaj malo.napravi sneska,sankaj se..Eto mozes sutra da brojis liste,skenere..pa nam javis koliko imas u ponedeljak...bar ovaj forum da odmori jedan dan od tvog hvalisanja..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Svidjelo mi se to sa mikrovalnom, ali eto da se ne ljutiš i tebi sam lajkao ;)
Vidis da tip prekopirao sa jednog foruma post i sad glumi cardsaring znalca i sad ce on elektronicara ucit sta se moze dogradit,da je gurno nosic u taj utur vidio bi da se tu nesto moze turnuti.E a vama se gluposti dopadaju.Pa se fino takvima i obratite za ostalo sto posto znaju.
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Vidis da tip prekopirao sa jednog foruma post i sad glumi cardsaring znalca i sad ce on elektronicara ucit sta se moze dogradit,da je gurno nosic u taj utur vidio bi da se tu nesto moze turnuti.E a vama se gluposti dopadaju.Pa se fino takvima i obratite za ostalo sto posto znaju.
E, za ovu duhovitost si zaslužio lajk (y)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Vidis da tip prekopirao sa jednog foruma post i sad glumi cardsaring znalca i sad ce on elektronicara ucit sta se moze dogradit,da je gurno nosic u taj utur vidio bi da se tu nesto moze turnuti.E a vama se gluposti dopadaju.Pa se fino takvima i obratite za ostalo sto posto znaju.
Mozda je vidio utor pa probao mikrovalnu turit.. Pa vidio da neide :pijanco:
Tko zna sta on gurao unutra hahahaha
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Panelrazarac planiras li negde u gostima da ides da se odmorimo malo od tebe? :) ...Uzivaj malo.napravi sneska,sankaj se..Eto mozes sutra da brojis liste,skenere..pa nam javis koliko imas u ponedeljak...bar ovaj forum da odmori jedan dan od tvog hvalisanja..
Evo makica podium je sad tvoj ja se povlacim da vidimo sad tebe drzi ritam,samo nemoj da sad u roku mjesec dana napises 1 post.Makica uzivaj.
Naprijed Hrvatska rasturimo Argentinu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom